Milenium články a novinky

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o modernom bývaní, 
zariaďovaní Vášho domova, či o aktuálnych trendoch sedacích súprav.

Tipy pre zariadenie udržateľného interiéru

Tipy pre zariadenie udržateľného interiéru

Udržateľnosť sa stáva čoraz dôležitejšou témou v interiérovom dizajne. Ide o prístup, ktorý sa zameriava na ochranu životného prostredia a zlepšenie kvality života. Trendom sa stáva vzrastajúci záujem o prírodné a ekologické alternatívy materiálov. Ak sa chystáte zariadiť alebo prerobiť váš interiér v súlade s princípmi udržateľnosti, prinášame vám pár tipov, ako na to.

Modernizácia showroomu v Bratislave

Modernizácia showroomu v Bratislave

Vzhľadom na to, že neustále pracujeme na nových dizajnoch sedačiek MILENIUM, snažíme sa modernizovať aj interiér našich predajní. S radosťou Vám oznamujeme, že v dňoch od 1.2. až do 10.2.2023 bude naša predajňa v Bratislave zatvorená z dôvodu rekonštrukcie. Tešíme sa na Vás už 11.2.2023 v modernejších priestoroch v Bratislave. Predajňa v Trnave bude otvorená bez zmien podľa otváracích hodín.

Ako umiestniť gauč v obývačke

Ako umiestniť gauč v obývačke

Vytvoriť vizuálne príťažlivú obývačku, v ktorej sa budete navyše cítiť príjemne, sa môže zdať ako náročný proces. Okrem správneho výberu sedačky by ste mali myslieť aj na rozloženie sedenia v priestore. 

Nové modely v kolekcii sedačiek MILENIUM

Nové modely v kolekcii sedačiek MILENIUM

Zaujíma vás, aké novinky pribudli v našej kolekcii za uplynulý rok? Pripravili sme pre vás krátky prehľad, kde sa o nových modeloch sedačiek dozviete viac. 

Trendy do obývačky pre rok 2023

Trendy do obývačky pre rok 2023

Ak sa chystáte v roku 2023 zariaďovať nové bývanie, alebo chcete osviežiť to súčasné, prinášame vám zopár horúcich trendov, ktoré budú kraľovať v interiérovom dizajne nadchádzajúcu sezónu. 

Vykročte do nového roku s novou sedačkou

Vykročte do nového roku s novou sedačkou

Začiatok nového roka je väčšinou plný predsavzatí, očakávaní a vízií k lepšiemu. Ak je jedným z vašich plánov krajšie a komfortnejšie bývanie, radi vám ho pomôžeme zrealizovať. 

Luxusné a komfortné sedenie: Sedačky MILENIUM

Luxusné a komfortné sedenie: Sedačky MILENIUM

Ak hľadáte sedačku, ktorá v sebe spája luxus a dokonalé pohodlie, už nemusíte hľadať. Luxusné sedačky MILENIUM naplnia očakávania i tých najnáročnejších zákazníkov a sú vynikajúcou investíciou pri zariaďovaní vášho interiéru. 

Inšpirácie pre štýlové obývačky

Inšpirácie pre štýlové obývačky

Hľadáte inšpiráciu a nápady do vašej obývačky? Preskúmajte návrhy obývačiek od našich dizajnérov a vytvorte si priestor, v ktorom budete radi tráviť čas. 

Farba roka 2023: Pulzujúca a plná života

Farba roka 2023: Pulzujúca a plná života

Spoločnosť Pantone pravidelne prichádza s výberom farby roka, ktorá cez trendy prenikne do všetkých sfér života, a to od módy až po zariaďovanie interiérov. Pre rok 2023 vybrali veľmi špeciálny odtieň z červeného spektra, ktorého inšpiráciou sa stali chrobáky. 

3x áno pre sedačky na nožičkách

3x áno pre sedačky na nožičkách

Sedacie súpravy na nožičkách sú moderné, elegantné a praktické. Prinášame vám 3 dôvody, prečo je tento typ sedačky skvelou voľbou do vašej obývačky. Pozrite sa spolu s nami. 

Ako si vybrať pohodlnú sedačku

Ako si vybrať pohodlnú sedačku

Sedačka je ústredným bodom každej obývačky. Výber tej pravej by mal byť otázkou nielen pekného vzhľadu, ale aj komfortu a pohodlia. Ako takú nájsť? Poďme sa spoločne pozrieť. 

PILLOW. Najnovší prírastok v našej ponuke

PILLOW. Najnovší prírastok v našej ponuke

Predstavujeme vám novinku v našej ponuke, štýlovú sedačku PILLOW. Už zo samotného názvu je zrejmé, že výraznou črtou tohto modelu je vankúšovitý prešívaný efekt, vďaka ktorému sedačka upúta a zanechá nezabudnuteľný dojem. 

Milenium a stretnutie s architektmi v Prahe

Milenium a stretnutie s architektmi v Prahe

Nedávno sa v našom showroome v Prahe konalo úspešné stretnutie s odborníkmi na dizajn a archiktúru.

Najobľúbenejšie farby sedačiek podľa Instagramu

Najobľúbenejšie farby sedačiek podľa Instagramu

Vybrať správnu farbu pre vašu novú sedačku, nemusí byť vôbec jednoduché. S rozhodovaním vám môže pomôcť rebríček najobľúbenejších farieb sedačiek, ktorý zostavila istá britská spoločnosť na základe dát zozbieraných z Instagramu. Ktoré to sú?

Sedačky v tvare U: Ideálne riešenie pre veľké priestory

Sedačky v tvare U: Ideálne riešenie pre veľké priestory

Sedacie súpravy do U sú veľmi obľúbené najmä vo veľkých priestoroch alebo u mnohopočetných rodín. Poskytujú veľa miesta na sedenie alebo ležanie, dostatok úložného priestoru a majú všestranné využitie. V obývačke dokážu vytvoriť dokonalé spoločenské miesto pre oddych, zábavu a stretnutia s rodinou a priateľmi. 

Malé sedačky: Šikovné sedenie do obývačky

Malé sedačky: Šikovné sedenie do obývačky

Malé sedačky predstavujú ideálne riešenie do interiérov, kde nezmestíte gauč v štandardných rozmeroch. Obmedzený priestor však neznamená, že si musíte uberať i na pohodlnom sedení. Ukážeme vám, že aj malé sedačky a pohovky môžu byť moderné, štýlové a komfortné. 

Farba sedačky: Ktorá je vhodná a aké sú trendy?

Farba sedačky: Ktorá je vhodná a aké sú trendy?

Pokiaľ si do obývačky chcete zaobstarať novú sedačku, skôr či neskôr budete stáť pred otázkou, akú farbu zvoliť. Určite chcete niečo, čo dokonale zapadne do vášho interiéru, ale zároveň bude dlhodobo moderné. 

Na čo myslieť pri výbere poťahovej látky na sedačku?

Na čo myslieť pri výbere poťahovej látky na sedačku?

Ak hľadáte sedačku, ktorá bude odolná a vydrží vám dlhé roky, myslite pri jej výbere na vhodný poťahový materiál. Ten by mal odrážať váš životný štýl a potreby. Prinášame vám pár tipov, ktoré vám pomôžu s výberom správneho poťahu. 

Sedacie súpravy v tvare U. Aké sú výhody?

Sedacie súpravy v tvare U. Aké sú výhody?

Relaxujte, seďte, leňošte. A to všetko vo veľkom štýle. Sedacie súpravy v tvare U sú moderné, nadčasové a vďaka ich tvaru a veľkosti vytvoríte v obývačke dokonalú oddychovú zónu. Aké sú ich ďalšie výhody?

Kuchyňa s obývačkou. Hľadáme sedačku do otvorených priestorov

Kuchyňa s obývačkou. Hľadáme sedačku do otvorených priestorov

Priestranné, vzdušné a moderné. Presne také sú otvorené priestory v interiéroch. K ich zariaďovaní treba pristupovať komplexne, aby bol dosiahnutý plynulý prechod a zachovaná harmónia priestoru. Vizuálne možno priestor oddeliť rôznymi prvkami a jedným z takých je sedačka. 

Sedacie súpravy a pohovky. Aký typ si vybrať?

Sedacie súpravy a pohovky. Aký typ si vybrať?

Predstavte si, ako sa zaboríte do krásnej sedačky, vyložíte si nohy, rukami prejdete po mäkkom poťahu a budete si vychutnávať príjemné chvíle. Sedačka by mala nielen pekne ladiť s obývačkou, ale mala by vytvoriť skutočnú domácu pohodu. Ako takú nájsť? 

Rohové sedacie súpravy sú šikovné a praktické

Rohové sedacie súpravy sú šikovné a praktické

Vytvorte si dokonalý "kútik". Premeňte nevyužitý roh na miesto kde môžete relaxovať a tráviť príjemný čas s rodinou a priateľmi. Rohová sedačka praktická, štýlová a maximálne komfortná. 

Luxusné sedačky a pohovky do vašej obývačky

Luxusné sedačky a pohovky do vašej obývačky

Hľadáte perfektné spojenie komfortu a luxusu v jednej sedačke? Už nehľadajte a inšpirujte sa našim výberom luxusných sedačiek MILENIUM.

Ako si vybrať správnu veľkosť sedačky

Ako si vybrať správnu veľkosť sedačky

Na veľkosti záleží a to obzvlášť pri výbere sedačky. Nová sedačka by mala svojimi rozmermi dokonale splynúť s priestorom a vytvoriť tak vizuálne príťažlivý celok. Ako na výber správnych rozmerov sedačky vám poradíme v nasledovnom článku. 

Sedačkové inšpirácie v znamení minimalizmu

Sedačkové inšpirácie v znamení minimalizmu

Jednoduchosť, čisté línie, neutrálne farby. To sú niektoré zo základných znakov minimalizmu. Ak si chcete zariadiť minimalistické bývanie, inšpirujte sa sedačkami, ktoré dokonale zapadnú do tohto štýlu.

4 tipy, ako rozložiť sedenie v obývačke

4 tipy, ako rozložiť sedenie v obývačke

Ak zariaďujete obývačku, určite si kladiete otázku, kam umiestniť sedačku. V nasledovnom článku vám prinášame štyri nápady, ako si jednoducho vytvoríte sedenie, ktoré sa stane dokonalým miestom pre relax či príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. 

Kožené pohovky vytvoria nádych luxusu. Aké sú ich výhody?

Kožené pohovky vytvoria nádych luxusu. Aké sú ich výhody?

Kožené pohovky sú esteticky príťažlivé a príjemné na dotyk. Kožená sedačka okúzli nielen svojim vzhľadom, ale poskytuje celý rad výhod. Poďme sa pozrieť, ktoré to sú.

<123...7>