Milenium články a novinky

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o modernom bývaní, 
zariaďovaní Vášho domova, či o aktuálnych trendoch sedacích súprav.

Sedacia súprava v tvare U. Prečo si ju zamilujete?

Sedacia súprava v tvare U. Prečo si ju zamilujete?

Sedačka v tvare U je ako stvorená pre početné rodiny, alebo ak vo vašej obývačke pravidelne hostíte veľa priateľov. Rovnako si ju zamilujú aj tí, ktorí si radi doprajú veľkorysý priestor a maximálne pohodlie. To všetko vám totiž sedačka "do účka" zabezpečí.

Sedacia súprava podľa najnovších trendov v dizajne

Sedacia súprava podľa najnovších trendov v dizajne

Kupujete novú sedačku a zaujíma vás, aké farby, materiály a tvary najviac letia? Tak čítajte ďalej. Prinášame vám tipy na moderné a štýlové sedačky, ktoré udávajú súčasné trendy.

Kožená sedačka: Áno, či nie?

Kožená sedačka: Áno, či nie?

Kožená sedačka je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. A práve vekom získava ešte viac na kráse. Sú však kožené sedačky vhodné pre každého? A oplatí sa do nich investovať? Poďme sa na to bližšie pozrieť v nasledujúcom článku.

Vyčarujte si obývačku ako od dizajnéra

Vyčarujte si obývačku ako od dizajnéra

Viete, aké farby sa spolu hodia? Máte presnú predstavu o sedacej súprave a doplnkoch? Bravo, máte zrejme “oko dizajnéra¨. Ak je pre vás kombinovanie farieb viac trápením ako potešením, v nasledujúcich riadkoch vám prinášame jednoduchý ťahák, ktorý vám zariaďovanie obývačky uľahčí.

Žltá sedačka: Kúsok slnka vo vašej obývačke

Žltá sedačka: Kúsok slnka vo vašej obývačke

Trochu pozitívnej farby v živote nikdy nie je na škodu, tak prečo si nedopriať nejaký farebný kúsok priamo vo vašej obývačke? A nemusí to byť práve kúsok, ale hotový kus nábytku. Nabite obývačku pulzujúcou energiou a zaobstarajte si žltú sedačku.

Sedačka do malého priestoru

Sedačka do malého priestoru

Bývate v malom byte alebo domčeku a premýšľate nad každým centimetrom? Nezúfajte. Aj malý priestor dokáže ponúknuť veľké možnosti. Stačia malé triky a premyslené riešenia, vďaka ktorým môžete bývať komfortne a štýlovo. 

5 chýb pri výbere sedacej súpravy

5 chýb pri výbere sedacej súpravy

Myslíte si, že pri výbere novej sedačky sa nedá pochybiť? Mýlite sa. Existuje hneď niekoľko chýb a omylov, ktorých sa zákazníci dopúšťajú pri kúpe sedačky. 

Nájdite vhodné miesto pre vašu sedačku

Nájdite vhodné miesto pre vašu sedačku

Ak zariaďujete obývačku, zvyčajne sa to začína výberom sedacej súpravy. Sedačka je najobľúbenejší a tiež najvyužívanejší kus nábytku a ústredný bod obývačky. Od umiestnenia sedačky sa odvíja zariadenie celej miestnosti.

Aký poťahový materiál vybrať na sedačku?

Aký poťahový materiál vybrať na sedačku?

Poťah zohráva pri kúpe sedačky dôležitú úlohu. Správna kombinácia farieb a materiálu dokáže s vašou obývačkou spraviť doslova divy. Od poťahu tiež záleží, ako dlho bude sedacia súpravy vyzerať ako nová a aká bude jej životnosť. 

Sedačky Milenium: Doprajte si pohodlie bez kompromisov

Sedačky Milenium: Doprajte si pohodlie bez kompromisov

Náš domov je priestor, kde sa chodíme zrelaxovať, nabrať nové sily a preto si zaslúžime i nábytok, ktorý nám dopraje maximálne pohodlie, zatiaľ čo nechávame odplávať všetok stres. A práve sedačka je tým miestom, kde ako prvé hľadáme útočisko po náročnom dni. 

Objednajte si novú sedačku online

Objednajte si novú sedačku online

Chcete sa tešiť z novej sedačky už teraz a bez čakania? Využite našu ponukusedacích súprav, ktoré máme aktuálne skladom. Alebo si nechajte zhotoviť sedačkuna mieru presne podľa vašich predstáv. Skvelou správou je, že v obidvochprípadoch platí špeciálna ZĽAVA 40% z ceny sedačky. 

Moderné sedačky a ich technologické vychytávky

Moderné sedačky a ich technologické vychytávky

Technologický pokrok zasiahol všetky oblasti nášho života a rozhodne neobišiel ani svet sedačiek. Moderné sedacie súpravy disponujú rôznymi high-tech inováciami, ktoré majú svojim majiteľom zabezpečiť čo najväčší komfort a príjemný relax.

Súťažíme o žlté kreslo UŠIAK

Súťažíme o žlté kreslo UŠIAK

Vážení zákazníci,
v týchto ťažkých chvíľach sme sa rozhodli, že vykúzlime niekomu úsmev na tvári ak sa zapojí do našej súťaže o kreslo UŠIAK. Už čoskoro môže toto žiarivé kreslo niekoho veľmi potešiť. Podmienky súťaže si prečítate, tu:

Ako si objednať sedačku online

Ako si objednať sedačku online

Vážení zákazníci,
reagujeme na súčasnú situáciu, ktorá sa aktuálne deje a radi by sme Vám ponúkli možnosť zadania online dopytu, ohľadne sedacích súprav MILENIUM, nakoľko sú obe prevádzky zatvorené.

Kožené sedačky a ich výhody

Kožené sedačky a ich výhody

Veľa spokojných zákazníkov nedá na koženú sedačku dopustiť a nikdy by junevymenili za žiadnu inú. Kožená sedačka je nadčasová, elegantná a predstavujeinvestíciu, ktorá vydrží naozaj dlho. Aké sú jej prednosti a ako sa o ňu starať?

Oznam pre našich zákazníkov

Oznam pre našich zákazníkov

Vážení zákazníci,
dovoľte aby sme vás informovali že otváracia doba našich predajní Milénium sedačky Bratislava a Trnava sa bude riadiť schválenými bezpečnostnými opatreniami, ktoré vyplývajú z nariadenia Ústredného krízového štábu SR zo dňa 12.03.2020.

Akú sedačku vybrať, ak máte domáceho miláčika

Akú sedačku vybrať, ak máte domáceho miláčika

Sedačka plná chlpov, fľakov a vydratých miest od pazúrikov nepôsobí práve príťažlivo. Ak máte štvornohého člena rodiny, vaša sedačka si skrátka "užije" svoje. Na túto skutočnosť by ste mali myslieť už pri jej samotnom výbere. 

5 rád pri výbere novej sedačky

5 rád pri výbere novej sedačky

Sedačka je nepochybne jedným z najväčších a najdôležitejších kusov nábytku v každej domácnosti. Kúpa novej sedacej súpravy je investíciou jednak do dizajnu, ako i do nášho pohodlia. Preto je dôležité jej výber starostlivo zvážiť. Pripravili sme pre vás pár rád, ktoré vám pomôžu pri kúpe tej pravej sedačky.

Farba roka 2020: Nadčasová a elegantná

Farba roka 2020: Nadčasová a elegantná

Spoločnosť Pantone, uznávaný líder vo svete farieb, každoročne predstavuje farbu pre nastávajúci rok, ktorá následne ovplyvňuje interiérový dizajn, módu, umenie, životný štýl i sociálne siete. A ktorá farba nahradí minuloročnú korálovú? 

Aké sedačky budú trendy v roku 2020?

Aké sedačky budú trendy v roku 2020?

Farby drahokamov, kontrastné lemovanie alebo elegantné siluety. To sú trendy, ktoré  budú kraľovať vo svete sedačiek pre rok 2020. 

Súťažime o kreslo Ušiak

Súťažime o kreslo Ušiak

Pripravili sme pre Vás januárové prekvapenie v podobe súťaže o naše kreslo Ušiak
 v hodnote 586 €. Neváhaj a poď súťažiť.

Luxusné sedačky – prvotriedna kvalita pre náročných zákazníkov

Luxusné sedačky – prvotriedna kvalita pre náročných zákazníkov

Ako sa môže dizajn a prevedenie sedačky podpísať pod spokojnosť celej rodiny? Stačí si sadnúť na niektorú z luxusných sedacích súprav a hneď to pochopíte! 

Dobrá rada pri kúpe novej sedacej súpravy

Dobrá rada pri kúpe novej sedacej súpravy

Sedaciu súpravu si kupujeme na viac rokov, ba až desaťročí, preto treba venovať jej výberu veľký dôraz. Prvý dojem je veľmi dôležitý.

Praktickosť a priestrannosť – základné znaky sedacej súpravy v tvare U

Praktickosť a priestrannosť – základné znaky sedacej súpravy v tvare U

Vybrať si tú najlepšiu sedačku na svete, ktorú nebudeme chcieť možno ani nikdy vymeniť, je skutočne ťažké, preto sa pátraniu po tej pravej venujeme dlhší čas.

Veľká plocha na spanie, viac úložného priestoru. Také sú sedačky v tvare U

Veľká plocha na spanie, viac úložného priestoru. Také sú sedačky v tvare U

Do veľkých obývačiek sa sedacie súpravy v tvare U náramne hodia. Možno ich umiestniť do rohu,do stredu steny, ale pokojne aj ďalej od steny...

Tipy, ako správne čistiť sedačku

Tipy, ako správne čistiť sedačku

Aj vy by ste si priali,aby sa u vás doma mala vaša sedačka čo najlepšie? Poradíme vám, ako si ju udržiavať a čistiť, aby vám dlho poslúžila.

5 dôvodov, pre ktoré si rozkladaciu sedačku zamilujete

5 dôvodov, pre ktoré si rozkladaciu sedačku zamilujete

Nenechajte sa odstrašiť názormi, že možnosťou rozkladania vaša nová sedačka stratí pár rokov na životnosti. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha