Milenium články a novinky

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o modernom bývaní, 
zariaďovaní Vášho domova, či o aktuálnych trendoch sedacích súprav.

Moderné sedačky a pohovky podľa najnovších trendov

Moderné sedačky a pohovky podľa najnovších trendov

Zariaďujete obývačku a hľadáte modernú sedačku, ktorá dokonale zapadne do vášho štýlu? Prinášame vám pár tipov na moderné sedačky, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale zároveň do bodky naplnia vaše predstavy o pohodlnom sedení...

Slovenské sedačky na mieru

Slovenské sedačky na mieru

Pretože sú slovenské a kvalitné... Počujeme často od našich zákazníkov ako jeden z dôvodov, prečo si kúpili sedačku MILENIUM. Vaša spokojnosť je našou hnacou silou...

Komfortné sedačky, ktoré majú štýl

Komfortné sedačky, ktoré majú štýl

Pekný dizajn a estetický vzhľad už dávno nestačia k tomu, aby sedačky uspokojili čoraz zvyšujúce sa nároky. Zákazníci chcú v prvom rade pohodlie a to bez kompromisov. 

Modrá sedačka: Stabilný základ vášho domova

Modrá sedačka: Stabilný základ vášho domova

Vytvorte si oázu pokoja priamo vo vašej obývačke.  Stačí vám k tomu sedačka v nadčasovej modrej farbe. Prečo je modrá dobrá a ako ju kombinovať v interiéri?

Užívajte si domácu pohodu na sedačke ROYCE

Užívajte si domácu pohodu na sedačke ROYCE

Existujú sedačky, ktoré sa postarajú o vaše maximálne pohodlie v každom smere. A jednou z takých je sedačka ROYCE z našej ponuky. Táto sedacia súprava je taká komfortná, že len ťažko sa vám bude chcieť z nej postaviť. Veď posúďte sami. 

Sedačka do U. Veľkorysý priestor a maximálne pohodlie

Sedačka do U. Veľkorysý priestor a maximálne pohodlie

Sedačky do U sú veľmi praktickým kusom nábytku, ktorí si zákazníci obľúbili najmä pre ich všestranné využitie. Sedacia súprava do U vytvorí v obývačke dokonalé spoločenské miesto pre celú rodinu i priateľov...

Moderné poťahy: Čistenie sedačky nikdy nebolo jednoduchšie

Moderné poťahy: Čistenie sedačky nikdy nebolo jednoduchšie

Starostlivosť o čalúnený poťah je jedným z najčastejších dôvodov, prečo majú zákazníci rešpekt pred kúpou látkovej sedačky. Odhoďte obavy! Moderné poťahy sú nielen krásne na pohľad, príjemné na dotyk ale aj nenáročné na údržbu. 

Kožené sedačky vs. látkové. Aký poťah vybrať?

Kožené sedačky vs. látkové. Aký poťah vybrať?

Kupujete nový gauč a zvažujete, či je pre vás vhodná kožená sedačka alebo látková? Poďme sa pozrieť, aký je medzi nimi rozdiel a v čom spočívajú ich hlavné plusy a mínusy.

Najpredávanejšie poťahy na sedačku

Najpredávanejšie poťahy na sedačku

Jednou z najčastejších otázok, ktorú si kladú naši zákazníci pri kúpe novej sedačky je, aký poťah na sedačku vybrať. Aby sme vám uľahčili výber a trochu vás inšpirovali, prinášame vám prehľad najpredávanejších poťahov z našej ponuky. 

Sedačka, ktorá sa hodí k vášmu životnému štýlu

Sedačka, ktorá sa hodí k vášmu životnému štýlu

Ponuka sedačiek asi nikdy nebola taká široká a pestrá ako dnes. Veľkou výhodou je, že si v nej každý nájde to svoje. Na druhej strane môže byť ťažké sa v tomto veľkom výbere zorientovať. Pri kúpe novej sedačky myslite hlavne na to, aby dokonale ladila s vašim životným štýlom a vyhovovala vašim potrebám. 

Luxusné sedačky MILENIUM

Luxusné sedačky MILENIUM

Luxusné sedačky v sebe kombinujú skvelý štýl, bezchybnú konštrukciu a vysoko kvalitné materiály. Presne také sú luxusné sedacie súpravy MILENIUM, ktoré sú pripravené naplniť očakávania i tých najnáročnejších zákazníkov. 

Poťahy na sedačku. Moderné a praktické

Poťahy na sedačku. Moderné a praktické

Výber poťahového materiálu zohráva rovnako dôležitú úlohu ako výber samotného modelu sedačky. Vďaka špeciálnym technológiám dokážu dnešné poťahové látky predĺžiť životnosť sedacej súpravy a zachovať jej pekný vzhľad dlhé roky...

Rohové sedačky: Veľkorysý priestor, nekonečné možnosti

Rohové sedačky: Veľkorysý priestor, nekonečné možnosti

Rohové sedačky, nazývané i sedačky do tvaru L alebo U, sú dokonalým riešením do každej obývačky. Vyplnia prázdne rohy, poskytnú dostatok miesta pre všetkých a ponúkajú rôzne variácie pre umiestnenie v priestore. 

Ako si vybrať sedaciu súpravu podľa priestoru

Ako si vybrať sedaciu súpravu podľa priestoru

So správnym rozmiestnením nábytku v priestore sa i nemožné, môže stať skutočným. Využite maximálne každý kúsok vašej obývačky a začnite rovno výberom sedačky. 

Sedačka CUBE: Dokonalý komfort a luxus v jednom

Sedačka CUBE: Dokonalý komfort a luxus v jednom

Aby ste si dopriali skutočne luxusnú sedačku, ktorá vám prinesie aj maximálne pohodlie, už nemusíte robiť kompromisy. Stačí vám sedačka CUBE. O tom, že je dokonalá v každom smere, sa môžete presvedčiť sami. 

História sedačiek

História sedačiek

V priebehu storočí prešli sedačky radikálnou zmenou. Od tvrdého kusu nábytku v strohom prevedení, až po moderné a komfortné sedačky, aké poznáme dnes. Odkiaľ pochádza slovo sedačka a kto spôsobil revolúciu v pohodlnom sedení?

Gauč alebo sedačka? Aký je v tom rozdiel?

Gauč alebo sedačka? Aký je v tom rozdiel?

Sedačka a gauč. Dva pojmy, ktorými označujeme ten istý kus nábytku. Používame ich správne a znamenajú skutočne to isté? Odpoveď nájdeme v nasledovnom článku. 

Rohové sedačky: Čo by ste mali vedieť?

Rohové sedačky: Čo by ste mali vedieť?

Páčia sa vám rohové sedačky, ale neviete, aká veľkosť, štýl alebo poťah je pre vás vhodný? Ponuka na trhu je našťastie široká, stačí si len vybrať to správne rešenie. 

Farby roka v interiéri

Farby roka v interiéri

Ak sa zaujímate o interiérový dizajn, určite vám neunikla "Farba roka", ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Pantone. Pre tento rok sú to farby rovno dve. A ktoré sú to? Poďme sa na to pozrieť.

Sedacia súprava: Komfort a štýl v jednom

Sedacia súprava: Komfort a štýl v jednom

Kvalitná sedacia súprava nie je len o štýle a dizajne, ale musí byť spoľahlivá, odolná a komfortná. V MILÉNIUM Šípoš pristupujeme k potrebám našich zákazníkov po estetickej i praktickej stránke. 

Ako sa starať o látkovú sedačku

Ako sa starať o látkovú sedačku

Páči sa vám látková sedačka, ale máte obavu, že bude stále špinavá? Prezradíme vám, ako sa správne starať o poťah tak, aby vaša sedačka bola ako nová.

Rozkladacie sedačky a ich výhody

Rozkladacie sedačky a ich výhody

Hľadáte ideálnu sedačku do malého priestoru? Chcete využiť obývačku aj ako miesto na spánok alebo príležitostné uloženie návštevy? V tom prípade máme pre vás riešenie. Rozkladacia sedačka!

Najpredávanejšie modely sedačiek MILENIUM

Najpredávanejšie modely sedačiek MILENIUM

Vybrať dobrú sedačku, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale komfortná zároveň, vôbec nemusí byť jednoduché. Preto sme pre vás pripravili výber 3 modelov sedačiek MILENIUM, ktoré sú u našich zákazníkov najobľúbenejšie.

Kedy vymeniť starú sedačku za novú

Kedy vymeniť starú sedačku za novú

Sedačka, pohovka alebo gauč. Nech už nazývate tento sedací kus nábytku akokoľvek, isté je, že jeho kúpou počítate s investíciou na niekoľko rokov. Sedaciu súpravu väčšinou meníme až vtedy, keď už prestáva spĺňať svoje funkcie. A kedy je ten správny čas vymeniť starú sedačku za novú?

Vianočná súťaž o kreslo UŠIAK

Vianočná súťaž o kreslo UŠIAK

Vážení zákazníci, v týchto vianočných chvíľach sme sa rozhodli, že vykúzlime niekomu úsmev na tvári ak sa zapojí do našej súťaže o kreslo UŠIAK.

Otoman, diván a pohovka: Ďalšie možnosti sedenia

Otoman, diván a pohovka: Ďalšie možnosti sedenia

Vedeli ste, že obývačku môžete okrem klasickej sedačky doplniť aj iným sedacím nábytkom? Získate tak extra miesto na sedenie a ľahko usadíte aj väčšiu návštevu. Otoman, diván alebo pohovka. Dokážete ich rozoznať?

Sedačka Chesterfield: Nadčasová klasika

Sedačka Chesterfield: Nadčasová klasika

Sedačky Chesterfield sú niečo ako jazdecké čižmy vo svete nábytku - majú britské korene, väčšinou sú vyrobené z kvalitnej hnedej kože a už celé stáročia fascinujú svojim ikonickým štýlom. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha