Sedacia súprava s kreslom a taburetom

Kreslo a taburet zjednotia vzhľad vašej sedacej súpravy a dodajú miestnosti charakter. Zároveň získate ďalšie miesto na sedenie, ktoré môžete presúvať podľa potreby. Inšpirujte sa našim výberom sedačiek s kreslom a taburetom a možno medzi nimi nájdete tú vašu vysnívanú. 

Sedačka s taburetom

Vidíte krásnu sedačku, ale máte pocit, že jej predsa len niečo chýba. Správna taburetka je ako nadýchaná pena na kapučíne. Jednoducho dokonalosť! Kúpa sedačky s taburetom má hneď niekoľko výhod. Získate ďalšie miesto na sedenie, poslúži ako šikovná podložka pod nohy alebo praktický stolík. Možností je veľa. 

Flexibilita: Vďaka svojej flexibilite môžete taburet ľubovoľne posúvať po obývačke a meniť tak usporiadanie sedacej súpravy.

Dodatočné sedadlo: Ak máte viac hostí, taburet vám poslúži ako ďalšie miesto na sedenie.

Opierka nôh: Vyložte si nohy a užívajte si sladký relax.

Úspora priestoru: Tento kompaktný kus nábytku nezaberie veľa v priestore, čo je ideálne pre menšie obývačky.

Náš tip

Sedacia súprava GLAMOUR s taburetom. Pohodlná sedacia súprava v odľahčenom vzhľade na vysokých nožičkách. Dokonalé spojenie pohodlia a elegancie.

Sedacia súprava BONNY s oválnym taburetom. Tento model sedacej súpravy prinesie do vášho domova modernú eleganciu a skutočný pocit pohodlia. Sedačka BONNY je jednou z našich nedávnych noviniek a ihneď si získala srdcia zákazníkov.

Sedacia súprava BRICK je zhmotnením osviežujúceho minimalizmu a nadčasového štýlu. Veľkou výhodou tohto modelu sedačky je modulárnosť, vďaka čomu si ju môžete vyskladať podľa svojich potrieb alebo momentálnej nálady.

Sedačka s kreslom

Kreslo v obývačke je úžasná vec. Zíde sa vám v situáciách, keď potrebujete usadiť viac hostí, pohodlne sledovať obľúbený seriál, čítať knihu alebo len tak si užívať sladké ničnerobenie. Podľa toho, ako máte riešenú obývačku, môžete sedenie rozmiestniť viacerými spôsobmi. 

Kreslo oddelené od hlavného sedenia 

Nie je pravidlo, že kreslo musí byť umiestnené pri sedačke. Môžete ho postaviť napríklad do rohu miestnosti a vytvoriť tak kútik, ktorý má svoje osobité čaro. Takéto umiestnenia kresla je ideálne, pokiaľ si chcete vychutnávať chvíľku sami pre seba, v kľude vypiť šálku kávy alebo potrebujete pracovať. Výhodou kresla je jeho flexibilita, takže v prípade, ak budete potrebovať viac sedenia pre vašich hostí, jednoducho prisuniete kreslo k sedačke.

Kreslo pri sedačke 

Či už máte trojsedačku, sedačku do U alebo v tvare L, natočte k nej kreslo tak, aby ste vytvorili polkruh. Celé sedenie sa tak bude sústrediť okolo konferenčného stolíka. Vytvoríte tým dokonalé spoločenské miesto, kde si môžete vychutnávať chvíle s rodinou alebo priateľmi, pričom všetci budú na seba dobre vidieť, čo prispeje k dobrej vzájomnej komunikácii.