Sedačka Hammer
Sedačka Hammer

Sedacia súprava HAMMER

Sedacia súprava Hammer je veľmi variabilná - môžete si vybrať z rozličných priestorových variant. Vždy sa snažíme vyhovieť každému zákazníkovi a súpravu vyrobíme na mieru - podľa vašich osobných požiadaviek. Základňa a sedáky v kombinácii s voľnými operadlovými vankúšmi vytvárajú solídny masívny dojem.

Sedačka HAMMER
Sedačka HAMMER

Vlastnosti sedacej súpravy HAMMER

Kvalitná vnútorná konštrukcia zabezpečuje stabilitu a odolnosť voči náporu. Určite oceníte aj poličkový odkladací priestor na bočnej strane sedačky, pod operadlom na ruky. Sedačka Hammer je dostupná vo viacerých farebných vyhotoveniach a poťahových materiáloch. Je len na Vás, či si sedačku vyberiete v koženom alebo čalúnenom prevedení, s modernými alebo klasickými konzervatívnymi vzormi - všetky dostupné materiály sú kvalitné, ľahko sa udržiavajú a čistia.


Tvary sedačky

  • V spodnej časti modelu Hammer sa nachádza rozkladací mechanizmus určený na spanie. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý je veľmi ľahko prístupný. Či už je Vaša obývačka rozmerovo menšia, alebo naopak väčšia, sedačka Hammer vždy vyplní každý voľný priestor a poskytuje kvalitné pohodlné sedenie pre Vás a Vašich blízkych.

Mám záujem o sedačku HAMMER

Vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha