Užívajte si domácu pohodu na sedačke ROYCE

Existujú sedačky, ktoré sa postarajú o vaše maximálne pohodlie v každom smere. A jednou z takých je sedačka ROYCE z našej ponuky. Táto sedacia súprava je taká komfortná, že len ťažko sa vám bude chcieť z nej postaviť. Veď posúďte sami. 

Hranice dokonáleho komfortu prakticky neexistujú a výrobcovia sedačiek každým rokom prichádzajú s novými vychytávkami, ako svojim zákazníkom dopriať čo najlepší pôžitok z oddychu na gauči. Tieto sedačky sú do posledného detailu navrhnuté tak, aby ste dokázali zaujať polohu, ktorá vám najviac vyhovuje. Jedným z takýchto modelov je sedačka ROYCE

Sedačka so skrytými funkciami

Sedačka ROYCE už na prvý pohľad očarí svojim ladnými krivkami. Nadýchané sedáky a vyvážené tvary doslova vyzývajú k tomu, aby ste sa posadili a užívali si sladké ničnerobenie. Chromové nožičky dodávajú sedačke punc luxusu a hovoria o vyberanom vkuse jej majiteľa. Táto kráska však v sebe ukrýva omnoho viac.

Sedacia súprava ROYCE posúva pohodlie na úplne novú úroveň. Vďaka zabudovanému elektrickému mechanizmu si nastavíte sedák, opierky chrbta a nôh do požadovanej polohy. Polohovateľné sú aj opierky hlavy. Sedačka plne kopíruje tvary vášho tela a vy sa budete cítiť ako v kolíske. Sedenie je tak príjemné a prináša dokonalé uvoľnenie

O kvalite sedačky ROYCE hovorí aj pevná a stabilná konštrukcia. Ovládanie polohovateľného mechanizmu je tiché, aby nijakým spôsobom nenarušilo váš relax. 

sedačka ROYCE

A to nie je všetko

Sedaciu súpravu ROYCE, ako aj ostatné sedačky z našej ponuky, vám vyrobíme na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Môžete si vybrať sedačku v koži alebo s textilným poťahom. Na rozdiel od iných výrobcov, u nás nie je výber poťahového materiálu viazaný na model sedačky. Sedačku vám tak zhotovíme v ktoromkoľvek poťahu z našej širokej ponuky. Výber je len na vás. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha