Prečo je kožená sedačka dobrou investíciou?

Koža je materiál s výnimočnými vlastnosťami, ktorý sa používa od nepamäti. Kožené sedačky sú síce finančne náročnejšie, no napriek tomu sú veľmi populárne a žiadané. 

Kožená sedačka predstavuje investíciu do výnimočnej kvality a luxusného vzhľadu, ktoré si zachováva dlhé roky. Obľúbený je najmä pre svoju odolnosť, pevnosť a nadčasovosť.

Unikátne vlastnosti

Koža je prírodný materiál a jej autentický vzhľad dodáva sedačke špecifický charakter. Čas jej dokonca ešte viac pridáva na kráse. Kožená sedačka má nezameniteľnú štruktúru a originálny dizajn. Vďaka týmto vlastnostiam je každá sedacia súprava originál, pretože žiadny kus nie je identický.

Pravá koža sa prispôsobuje teplote ľuduského tela a poskytuje dokonalý komfort pri sedení. Kožené sedačky pôsobia veľmi elegantným dojmom a povedzme si úprimne, majú nenapodobiteľnú vôňu. 

Kvalita

Práve kvalita je jednou z vlastností, na ktorú nedajú majitelia kožených sedačiek dopustiť. Pokrokové metódy spracovania z nej robia materiál, ktorý je odolný voči poškrabaniu, vyšúchaniu alebo prasknutiu. Koža je pevná, no zároveň pružná, takže sa vám pri sedení dokonale prispôsobí a poskytne maximálny komfort

sedačka GREAT - brúsená koža

Odolnosť

Pokiaľ vašej koženej sedačke venujete starostlivosť v podobe čisteniaimpregnácie, máte záruku, že bude krásna a funkčná dlhé roky. Výhodou kože je stálosť farieb, takže sa nemusíte obávať jej vyblednutia. Koženú sedačku však pri čistení nikdy nešúchajte a zabezpečte, aby nebola vystavená priamemu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám.

Nadčasový vzhľad

Pokiaľ ide o kožu, je to materiál, ktorý rozhodne nepodlieha trendom. S kúpou koženej sedačky máte istotu, že bude stále pôsobiť luxusne a elegantne. Samozrejme, aj kožené poťahy prechádzajú sústavnou technickou inováciou. Vdáka moderným technológiam sa zlepšujú vlastnosti kože, takže je ešte pevnejšia a odolnejšia. 

Starostlivosť

Starostliovsť a údržba sa líši podľa typu kože a frekvencie používania. Všeobecne však platí, že kožené sedačky sú nenáročné na údržbu a čistenie. Bežné škvrny, ako sú tie od jedla alebo nápojov, stačí jednoducho vysať a utrieť vlhčenou handričkou alebo jemným mydlom. Dôležité je nečakať a škvrnu odstrániť ihneď. K bežnej starostlivosti patrí aj pravidelná impregnácia, aby si koža zachovala svoj krásny a žiarivý vzhľad. 

Kožené sedačky sú ideálnym materiálom aj pre alergikov. Nezachytávajú totiž prach, roztoče a jednoducho z nich odstránite aj chlpy od domácich miláčikov. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha