Nové modely v kolekcii sedačiek MILENIUM

Zaujíma vás, aké novinky pribudli v našej kolekcii za uplynulý rok? Pripravili sme pre vás krátky prehľad, kde sa o nových modeloch sedačiek dozviete viac. 

Nadčasovosť, elegancia, pohodlie a kvalitné materiály. To sú hlavné zásady, z ktorých vychádzame pri návrhu našich modelov. Naše dizajny nie sú iba sezónne. Chceme vám sprostredkovať kúsky, ktoré svojim nadčasovým štýlom obstoja v skúške časom.

Napriek tomu, že predchádzajúci rok bol pod vplyvom celospoločenského diania v mnohých oblastiach ako jazda na horskej dráhe, v sedačkách MILENIUM sme rozhodne nelenili a vypustili sme do sveta hneď niekoľko modelov sedačiek

Sedačka GLAMOURE

V tomto modeli sedačky sa spájajú mäkké tvary a čisté línie. Elegantný a príjemný dizajn, ktorý vyzerá dobre z každého uhla. Operadlá v kombinácii s bočnými opierkami rúk sú zárukou vyššieho komfort počas sedenia. Pevná a kvalitná konštrukcia zase zabezpečuje stabilitu a odolnosť. Sedačka GLAMOURE, ako aj všetky modely z našej ponuky, je dostupná vo viacerých farebných vyhotoveniach. Je len na vás, aký poťah si zvolíte. Bude to koža alebo látka?

Sedačka BRICK

Dizajnová sedačka BRICK je jasným dôkazom toho, že v jednoduchosti je krása. Vďaka jednoduchým tvarom sa hodí do rôznych štýlov bývania a výborne ukáže v štandardných i veľkých obývačkách. Čisté línie prinášajú do intieriéru pokojnú a harmonickú atmosféru, ktorá je ako stvorená pre oddych a relax. Modulárnosť sedačky umožňuje jej rôzne rozloženie. Hlboké sedenie a obrovské voľne položené vankúše zabezpečujú extra pohodlie a navodzujú uvoľnení pocit. Na sedačke sa vám bude nielen dobre sedieť, ale aj leňošiť a relaxovať.

Sedačka GAME

Tak táto sedacia súprava sa stane neprehliadnuteľným prvkom vašej obývačky. Už na prvý pohľad pôsobí ležérnym a uvoľneným dojmom, ale nechýba jej elegancia a nádych luxusu. Nadýchané oblé tvary a nápadné prešívanie dýchajú pohodlím a sedačka doslova zvádza svojou mäkkosťou. Sedacia súprava GAME pôsobí v interiéri prítulne, priateľsky a prívetivo. Stane sa vašim najlepším priateľom, ktorý vám poskytne dokonalé útočisko po náročnom dni. Vybavená je hlbokými sedákmi, ktoré poskytujú nielen pohodlné sedenie, ale umožňujú ľahnúť si, vyložiť nohy a užívať si sladké leňošenie. 

Sedačka EMPIRE

Luxusná kráska, ktorá obohatila našu kolekciu sedačiek v predchádzajúcom roku. Dokonale vyvážené tvary, minimalistický štýl, nízky základ a starostlivo vyberané materiály. To je sedačka EMPIRE. Celkový dizajn sedačky pôsobí ľahko, vzdušne a elegantne z každého uhla. Sedacia súprava má hlboké a pevné sedenie. Chrbtové opierky pôsoboia rafinovane a dodávajú sedačke osobitý charakter. Operadlá sú vyššie a mierne zaoblené, čím je zaistený maximálny komfort počas sedenia. Chcete ešte viac pohodlia? V tom prípade si môžete operadlá nastaviť do polohy, ktorá vám najviac vyhovuje. 

Sedačka CUBE-xLEG

Sedačka CUBE-xLEG vychádza z obľúbeného modelu CUBE, ktorý si získal srdcia mnohých našich zákazníkov a stal sa jedným z najpredávanejších modelov. Netrvalo dlho a sedacia súprava CUBE-xLEG už tiež našla množstvo spokojných majiteľov a stala sa veľmi žiadaným modelom z našej širokej ponuky. Moderná sedačka bez nožičiek, ktorej rafinovaný dizajn poskytuje vysoký komfort sedenia. Oblé tvary a čistý dizajn robia z tejto sedacej súpravy unikátny prvok v každej obývačke. Na sedačke CUBE-xLEG sa vám bude nielen dobre sedieť, ale môžete tiež komfortne ležať a relaxovať s vyloženými nohami. 

Sedačka PILLOW

Naši dizajnéri sa pri sedačke PILLOW skutočne vyhrali. Ako už samotný názov napovedá, výraznou črtou tohto modelu je nápadný vankúšovitý prešívaný efekt. Neobyčajný dizajn sedačky upúta všetkých vašich hostí a zanechá nezabudnuteľný dojem. Elegantné prevedenie s vizuálnou mäkkosťou pozdvihne každý priestor na novú úroveň a dodá mu štýl. Sedacie vankúše sú vyplnené kvalitným materiálom, vďaka čomu si sedačka zachováva stály tvar a je veľmi príjemné na sedenie. Kovové nožičky dodávajú pohovke na príťažlivosti a podčiarkujú ľahký a vzdušný dojem. Sedacia súprava PILLOW je dostupná vo viacerých konfiguráciách, vďaka čomu je možné ju prispôsobiť do rôznych priestorov.