Najpredávanejšie poťahy na sedačku

Jednou z najčastejších otázok, ktorú si kladú naši zákazníci pri kúpe novej sedačky je, aký poťah na sedačku vybrať. Aby sme vám uľahčili výber a trochu vás inšpirovali, prinášame vám prehľad najpredávanejších poťahov z našej ponuky. 

Poťahová látka je tým čarovným prvkom, ktorý vdýchne sedačke život a premení obyčajný priestor na domov. Vďaka poťahovým materiálom sa sedačka stáva príťažlivým miestom, kde sa uchýlime po náročnom dni v práci, zažívame neopakovateľné chvíle s rodinou a priateľmi a trávime každý voľný okamžik.

V našej ponuke máme pre vás širokú škálu poťahov, z ktorej si určite vyberiete ten najvhodnejší pre vašu sedačku. Poťahy na sedačku sa líšia najmä farbou, vzormi, textúrou, dizajnom a tiež úžitkovými vlastnosťami. Máme poťahy pre rodiny s deťmi, pre majiteľov domácich miláčikov, pre tých, čo uprednostňujú moderný dizajn, i tých, ktorí zostávajú verní klasike. 

poťahy na sedačku

TOP 7 najpredávanejších poťahov na sedačky MILENIUM

Medzi najpredávanejšie poťahy na sedačku z našej ponuky patria TERRA, TEXAS, DUBLIN, BIZON, DELUXE, DUOFRENCH VELVET

Poťahové látky TERRAFRENCH VELVETzamatové poťahy, ktoré sú momentálne horúcim trendom v interiérovom dizajne. Predstavte si materiál tak hebký, že sa ho jednoducho musíte dotknúť. Zamatové látky sú mäkké a vždy luxusné. Sú skvelou voľbou a prinesú nielen estetický pôžitok ale i vytúžený komfort. V našej ponuke nájdete množstvo farieb, takže si budete môcť vybrať ideálnu látku pre váš interiér. 

Látky TEXASBIZON sú poťahy, ktoré na pohľad vyzerajú ako brúsená koža. Zároveň sú to mäkké a na dotyk veľmi príjemné materiály. Ak preferujete látkový poťah, ale zároveň chcete vo vašej obývačke luxus, ktorý je typický pre kožené sedačky, tieto materiály budú tou správnou voľbou. 

Poťah na sedačku DELUXE sa rovnako radí medzi materiály pripomínajúce prírodnú nubukovú kožu. Štruktúra je tak autentická, že pre laika je dokonca veľmi ťažké rozlíšiť, či sa jedná o koženú sedačku alebo potiahnutú látkou. DELUXE ako po kvalitatívnej tak i po estetickej stránke skutočne pripomína kožu. Tieto poťahy na sedačku sú navyše veľmi odolné a dobre sa udržiavajú. Vyčistiť bežné škrvny, fľaky alebo nečistoty je úplnou hračkou. 

Obľúbené medzi zákazníkmi sú aj látky DUODUBLIN, ktoré možno považovať za štandardné poťahy, na ktoré sme vo svete sedačiek bežne zvyknutí. DUO má výraznejšiu tkanú štruktúru a poťah je dostupný v širokej ponuke neutrálnych farieb, ktoré dokonale zapadnú do každého interiéru. Určite oceníte aj vysokú odolnosť voči oteru a ľahkú umývateľnosť materiálu. DUBLIN má naopak jemnejšiu štruktúru, vďaka ktorej vytvoríte z vašej sedačky ideálne miesto na relax. Textília je ľahko čistiteľná a praktická i pre rodiny s deťmi. Nemusíte sa bát, že by sa vám poťah rýchlo ošúchal alebo prederavil. Kvalitný poťah na sedačku, ktorým DUBLIN rozhodne je, sa postará o to, aby vaša sedačka vyzerala dlho ako nová. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha