Najpredávanejšie modely sedačiek MILENIUM

Vybrať dobrú sedačku, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale komfortná zároveň, vôbec nemusí byť jednoduché. Preto sme pre vás pripravili výber 3 modelov sedačiek MILENIUM, ktoré sú u našich zákazníkov najobľúbenejšie. Možno aj vy medzi nimi nájdete vašu budúcu sedaciu súpravu. 

Sedacia súprava Hammer - moderná a nadčasová

Sedacia súprava Hammer tvorí gro v našej ponuke a za tie roky si našla miesto u mnohých zákazníkov. Či už hľadáte sedačku do rohu alebo do tvaru U, hlavnou výhodou tohto modelu je variabilnosť. Môžete si tak vybrať z rozličných priestorových variant. Rozkladanie pre príležitostné spanie, či úložný priestor sú samozrejmosťou. K sedacej súprave je možné zvoliť doplnkové prvky, ako sú opierky hlavky alebo područe rôznych typov. Tí, ktorí zvyknú využívať gauč i na prácu, iste ocenia multi područ, ktorá sa dá vysunúť a použiť ako malý stolík pre notebook. Navyše v sebe ukrýva odkladací priestor a umožňuje nabíjanie mobilných zariadení. 

Sedačka Hammer je dostupná vo viacerých farebných vyhotoveniach a poťahových materiálov. Je len na vás, či sa rozhodnete pre kožunú sedačku, alebo dáte prednosť čalúnenému prevedeniu. Všetky poťahové matierály sa ľahko a udržiavajú a čistia. 

sedačka Hammer

Sedačka Cube - luxus spojený s komfortom 

Hoci je sedacia súprava Cube novinkou v našej ponuke, veľmi rýchlo sa zaradila medzi najpredávanejšie modely. V tejto rade dizajnéri spojili to najlepšie, čo možno od kvalitnej sedačky očakávať. Sedacia súprava Cube ponúka špecifický dizajn a jedinečný pôžitok zo sedenia. Pokiaľ dávate prednosť modernému dizajnu, táto sedačka je ako stvorená práve pre vás. Prešívané sedáky nielenže pôsobia honosne, ale poskytujú i maximálny komfort pri sedení. Chrbtové opierky sú polohovateľné a sedáky sú širšie vďaka polohovateľnej ploche s elektrickým výsuvom. Chvíle s rodinou si tak môžete užívať štýlovo a zároveň komfortne. Rovnako aj pri tomto modely si viete zvoliť poťah a požadovanú farbu. Medzi našimi zákazníkmi vedie čalúnenie v nápadnej modrej farbe. A pre aký poťah sa rozhodnete vy?

sedačka Cube

Pohodlná sedacia súprava Boss

Táto sedačka svojim mohutným dizajnom dokonale vyplní priestor vašej obývačky. Vďaka kvalite použitých materiálov, precíznym detailom a tvarovaným sedadlám zanecháva sedačka Boss nezabudnuteľný dojem. Prvotriedny poťah nielenže dobre vyzerá, ale je aj príjemný na dotyk a ľahko sa udržiava. Nastaviteľné područe a chrbtové polohovateľné operadlá prinášajú maximálne pohodlie. Sedačka Boss je vyrábaná je na mieru, takže si všetky dĺžky môžete navoliť podľa vašich proporčných možností. Sedacia súprava Boss v sebe ukrýva veľkorysý úložný priestor a tiež lôžko na príležitostné spanie, vďaka ktorému šikovne vyriešite občasné prespanie vašej návštevy. 

sedačka Boss

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha