Moderné poťahy: Čistenie sedačky nikdy nebolo jednoduchšie

Starostlivosť o čalúnený poťah je jedným z najčastejších dôvodov, prečo majú zákazníci rešpekt pred kúpou látkovej sedačky. Odhoďte obavy! Moderné poťahy sú nielen krásne na pohľad, príjemné na dotyk ale aj nenáročné na údržbu. 

Ochrániť vašu sedačku pred rôznymi škrvnami, fľakmi alebo prachom je prakticky nereálne. V takom prípade vám už len zostáva spoľahnúť sa na poťah, ktorého čistenie nebude problematické. Jedným z takých materiálov je koža, a práve vďaka nenáročnej údržbe sú kožené sedačky také obľúbené. Nevýhodou je vyššia cena a potom sú tu zákazníci, ktorí koženým sedačkám nevedia prísť na chuť. Ďalšou z možností sú moderné a ľahkočistiteľné poťahy, ktoré sú veľmi praktické a zároveň nadchnú svojim dizajnom. 

Poťahy nenáročné na údržbu

V MILENIUM sedačky nájdete širokú ponuku poťahov so špeciálnou úpravou, ktoré sa jednoducho čistia a majú bezproblémovú údržbu. Vďaka pokrokovej technológii sa nečistoty nedostatnú do vnútra vlákien. Škvrny, ako sú káva, čokoláda alebo džús jednoducho odstránite čistou handričkou s trochou mydlovej vody. 

Výhodou je, že tieto poťahy sú dostupné v množstve farieb a štruktúr. Viete si tak nadizajnovať sedačku, ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru. 

U mnohých výrobcov sedačiek je poťah fixovaný na model sedačky. U nás je výber poťahu iba na vás. Každý poťah je pre každú sedačku. 

čistenie sedačky

Ako ochrániť látkovú sedačku?

Pravidelná starostlivosť o sedačku predlžuje jej životnosť a dlhodoho si tak zachováva svoj estetický vzhľad. Ako sa o sedačku správne starať? Základom je pravidelné vysávanie, vďaka ktorému odstránite zo sedačky usadený prach, omrvinky a iné nečistoty. V prípade nejakej nehody, ako je napr. rozliaty džús, nenechávajte škrvnu zaschnúť, ale snažte sa ju vyčistiť ihneď. Zabránite tomu, aby prenikla hlbšie do materiálu. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha