Malá obývacia izba? Rohová sedačka je ideálnym riešením!

Páči sa vám toho toľko, len kde to umiestniť, keď vaša obývačka nie je štedrá na priestor... Nič si však nemusíte odriekať, stačí myslieť prakticky.Rohové sedačky sú moderné a dokážu vyriešiť aj nedostatok úložného priestoru.

Rohová sedačka nepotrebuje vlastný kútik

Označenie rohová sedačka nás akosi podvedome láka k predstave obývačky, v ktorej je sedacia súprava umiestnená v ľavom alebo pravom rohu. Niekedy to však vôbec nie je možné, pretože stále sú tu ešte okná a interiérové dvere, ktoré nám plány dokážu poriadne prekaziť. Práve preto je čoraz častejšou požiadavkou na rohovú sedaciu súpravu to, aby bola čalúnená aj zozadu, a vďaka tomu mohla stáť kdekoľvek v priestore. A veru to vyzerá dobre všade – vo veľkých halách aj v malých panelákových obývačkách. Tie s rohovou sedačkou získajú aj bonus v podobe úložného priestoru. Ak sa pre taký variant rozhodnete, pokojne si vyškrtnite zo zoznamu jednu komodu, pretože do útrob rohovej sedačky sa toho zmestí skutočne veľa. Napríklad aj periny pre vašich hostí. Moderné sedacie súpravy sú vytvárané tak, aby nielen skvelo vyzerali, ale zároveň boli aj praktické a odolné. A práve preto si zo širokej ponuky rohových sedačiek môžete vybrať aj rozkladacie,ktoré v menších bytoch veľmi elegantne nahradia manželskú posteľ. Keď teda nabudúce zaspíte pri večernom filme, aspoň sa už nemusíte presúvať do spálne, ale si komfortne oddýchnete aj vo vašej obývacej izbe.  

Moderné sedacie súpravy na mieru

Pamätáte sa, keď si vaši rodičia kúpili v tom čase modernú sedaciu súpravu a sedieť na nej mohla len návšteva? Dnes tieto opatrenia nie sú vôbec nutné, pretože nábytok je vyrábaný s dôrazom na estetickú aj funkčnú stránku. Sedacie súpravy musia byť schopné niečo vydržať, nemali by sa rozpadnúť, začať po pár mesiacoch vŕzgať ani sa roztrhnúť či inak zmeniť výzor alebo vlastnosti. Technologicky pokročilé poťahové materiály sú ľahko udržiavateľné a zvládajú aj vysokú záťaž(hotelové priestory, domácnosti s deťmi). Môžu zdobiť aj vašu rohovú sedaciu súpravu, v jednofarebnom alebo vzorovanom, hladkom alebo štruktúrovanom prevedení. Ako si predstavujete vašu sedačku snov?Stojí tesne pri zemi alebo je to dáma na vysokých podpätkoch, ozdobená štýlovým prešívaním a gombíkmi? Moderné sedacie súpravy uspokoja aj potreby tých najnáročnejších, pretože pútajú variabilitou, nadčasovosťou, no predovšetkým vysokým komfortom. Ak si dáte vyrobiť rohovú sedačku na mieru, všetky tieto predpoklady sa ešte viac zosilnia. Rohové sedačky v prevedení „U“ poskytnú viac miesta na sedenie, viac úložného priestoru a aj väčšiu plochu pre lôžko. Vaša obývačka však napriek tomu nebude vyzerať preplnená a pokojne si v nej budete môcť ešte aj zatancovať. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha