Zamatová sedačka: Kráľovná vašej obývačky

Zamatové sedačky sú veľmi príjemné, mäkké a obývačke dodajú nádych elegancie a luxusu. Skvele zapadnú do moderného dizajnu, ale hodia sa i do klasického štýlu bývania.

Zamatové materiály

Zamat alebo velvet je veľmi populárny materiál, ktorý si našiel svoje miesto v mnohých interiéroch. Velvetové látky pôsobia veľmi elegantne a luxusne. Okrem estetického pôžitku sú obľúbené aj vďaka komfortu, ktorý prinášajú. Zamat vynikne na sedačkách i kreslách. Je ideálnym materiálom na vytváranie kontrastov v interiéri a to v podobe vankúšov alebo závesov. 

Nadčasový vzhľad zamatovej sedačky

Pohovka je dôležitým kusom nábytku v každom interiéri. Pri výbere tej pravej sedačky hrajú dôležitú úlohu najmä dva faktory - komfort a dizajn. Kráľovná vašej obývačky by mala lahodiť po vizuálnej stránke a zároveň priniesť dokonalý zážitok z pohodlia. Zamatová pohovka upúta už na prvý pohľad. Jej nadčasový šarm pozdvihne vzhľad vašej obývačky a príjemné mäkké materiály pôsobia vrúcnym dojmom. Sedačka vyzerá jedinečne z každého uhla, pretože dopadajúce lúče vytvárajú dokonalú hru svetla a farieb

Ako kombinovať zamatovú sedačku

Pohovka s velvetovým poťahom sa výborne kombinuje s prvkami z dreva alebo kože. Do interiéru prináša minimalistický štýl, ktorý sa dokonale hodí k tradičnému nábytku i k modernej elegancii. Velvetová pohovka je štýlovým kúskom, vďaka ktorému si môžete užívať každodenný komfort na luxusnej úrovni. 

Čo sa týka farieb, sofistikovaný vzhľad zamatového poťahu ešte viac umocní modrá. Pre dosiahnutie elegantného vzhľadu obývačky skombinujte modrú pohovku s drevom a béžovými odtieňmi. Pridajte strieborné alebo zlaté doplnky v podobe svietnikov, lampičiek a ostatných doplnkov. 

sedacia suprava cube
sedacia suprava cube

Olivovo zelená je ďalšou farbou, ktorá dodá zamatovej sedačke očarujúci vzhľad. Výstavný kúsok, ktorý bude pýchou vašej obývačky, no zároveň zvádza k pohodlnému posedeniu a oddychu.

Sivá je neutrálnou farbou, ktorá sa hodí takmer ku všetkému. Pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo. Dobre sa kombinuje s drevom, svetlým aj tmavým. Doľaďte k nej steny, ostatný nábytok, pridajte izbové rastliny a výsledok bude dokonalý.

sedacia suprava cube

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha