Vytvorte si originálnu sedačku

Občas sa stane, že sa vám zapáči sedačka ktorú vidíte v showroome alebo na internete, avšak veľkostne a farebne nezapadá do vašej obývačky. Najlepším riešením v tomto prípade je sedačka na mieru. Prispôsobte si farbu, veľkosť, materiál, doplnky a vytvorte originálny kúsok.

1. Vyberte model

Prvým krokom je nájsť model a štýl, ktorý vám vyhovuje. Zo širokej ponuky sedačiek MILENIUM si vyberte takú, ktorá je vášmu srdcu blízka. Modely si môžete pozrieť na našej stránke, alebo nás navštívte priamo v predajniach v Bratislave, Trnave alebo Prahe, kde si všetky sedacie súpravy môžete vyskúšať priamo na sebe. U nás nájdete sedacie súpravy, ktoré zapadnú do klasických i moderných interiérov, sedačky pre rodiny s deťmi i individualistov, veľké sedacie súpravy aj praktické malé sedačky. 

Medzi prednosti sedačiek MILENIUM patrí prepracovaný dizajn, či už preferujete jemné línie, ostré hrany alebo oblé tvary. Estetický vzhľad sedačky je pri výbere určite dôležitý, avšak na čo by ste mali myslieť, je kvalita. Všetky naše sedačky sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a pevnou konštrukciou, ktoré sú zárukou dlhej životnosti. 

sedacky milenium

2. Tvar a veľkosť

Keď nájdete model, ktorý sa vám páči, ďalším krokom je určenie tvaru a veľkosti, aby sedačka zapadla do miestnosti. Zvážte, aký tvar sedačky sa najlepšie zmestí do vašej obývačky a bude vyhovovať vašim potrebám. Potrebujete veľa miesta na sedenie? V tom prípade zvoľte sedačku do tvaru L s predĺženou jednotkou alebo sedaciu súpravu do U. Potrebujete optimalizovať priestor? Rohová sedačka môže byť v tomto prípade ideálnou voľbou, keďže vyplní prázdne rohy miestnosti, čím získate priestor navyše. 

Starostlivo zmerajte plochu, kde bude stáť vaša nová sedačka. Myslite pritom aj na prechodové uličky a dostatočnú vzdialenosť od iných kusov nábytku. 

Ak si neviete predstaviť, ako bude sedačka vyzerať vo vašej obývačke, skvelou pomôckou vám bude náš konfigurátor

3. Poťahové materiály

Výber správneho poťahového materiálu je otázkou vkusu a osobných preferencií. Koža je rokmi overený poťahový materiál, ktorý nestráca na svojej popularite. Dokonale sa prispôsobuje, vďaka čomu prináša nezabudnuteľný komfort. Ľahko sa čistí a stačí z nej pravidelne vysávať prach a pretrieť vlhkou handričkou.

Látka zase prináša široké možnosti, ako si vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý sa vám bude páčiť. Môžete sa pohrať s farbami, vzormi a štruktúrami podľa svojej fantázie. Moderné poťahové látky sa navyše vyznačujú špeciálnou technológiou, vďaka čomu sú nenáročné na údržbu a ľahko sa čistia.

4. Farby

Farba poťahu je tou čerešničkou, ktorou vdýchne sedačke život. Myslite pri tom na celkový dizajn a farby vášho interiéru, aby sedačka dokonale zapadla. Overenou klasikou sú neutrálne tóny, ako sú biela, hnedá, čierna alebo sivá. Tieto farby vám poskytnú skvelý základ, na ktorom môžete stavať pri zariaďovaní vášho interiéru. Veľmi dobre sa totiž dopĺňajú s inými farbami a tiež nábytkom. Chcete obývačku oživiť nápadnou sedačkou? Potom siahnite po poťahu v sýtej zelenej alebo modrej, ktoré rozprúdia energiu v miestnosti.