Veľká plocha na spanie, viac úložného priestoru. Také sú sedačky v tvare U

Do veľkých obývačiek sa sedacie súpravy v tvare U náramne hodia. Možno ich umiestniť do rohu,do stredu steny, ale pokojne aj ďalej od steny, ak je sedačka celočalúnená alebo vyrobená na mieru. Očarí sedačka do účka aj vás?

Sedačky a sedacie súpravy v tvare U
Sedačky a sedacie súpravy v tvare U
Sedačky a sedacie súpravy v tvare U

Sedačky do U pre veľké rodiny

Môcť sa pohodlne usadiť a nebodaj sa i oprieť, zvlášť keď sme u niekoho na návšteve a je nás tam viac, to sa vždy cení! Je lepšie hovieť si na sedačke ako na taburete, a preto buďte empatickí aj k vašim návštevám. Pokiaľ sa majú u vás známi či rodinní príslušníci cítiť dobre, základom je kvalitná sedačka.

Sedačiek v tvare U nájdete veľa, menších, vhodných do malých izieb, i väčších do priestranných obývačiek a hál. No iba jedna splní vaše očakávania na 100 %. A to tá, ktorú si dáte zhotoviť na mieru. Potom už ľahko usadíte svojich návštevníkov, ale aj každý člen domácnosti si ľahko nájde pohodlné miesto na sledovanie televízie či relaxovanie. 

Sedacie súpravy v tvare U s možnosťou rozloženia navyše poskytnú dostatočne veľkú lôžkovú plochu na príležitostné alebo každodenné spanie, čo uvítate, najmä ak žijete v jedno- či dvojizbovom byte a je vás v ňom viacero. Kam s perinami? Sedačky do U môžu disponovať jedným alebo až dvoma úložnými priestormi, a tak brilantne nahradia i takú skriňu. 

Obývačka s účkovou sedačkou

Iste ste si všimli, že priestoru pred účkovými sedačkami nie je tak veľa ako v prípade L-kových či klasických sedačiek. Napriek tomu si pred tento typ sedačky stále viete postaviť aj moderný konferenčný stolík. Pozor však na jeho veľkosť a tvar, aby vám nezavadzal. Najlepší bude menší okrúhly stolík, prípadne súprava 2-3 výsuvných stolíkov, ktoré využijete podľa potreby. Stolíky však nutne pri účkových sedačkách nemusia byť prítomné. Na pohostenie návštev predsa môžete využiť aj prídavný stolík, na ktorom máte bežne položené kvety... Pri výbere sedačky v tvare U zvážte aj to, do akej miery sa prispôsobí vašim potrebám – či sa dá manipulovať s opierkami chrbta a rúk, zdvíhať ich, sklápať, premiestňovať.Rovnako dôležitý je aj výber poťahového materiálu a jeho farby. 

Praktické aj štýlové sedačky v tvare U na mieru 

Sedačky do „účka“ môžu byť pohodlné, štýlové a zároveň ešte aj praktické.Stačí mať predstavu o tvare a rozmeroch, funkciách(vhodná na spanie, s úložným priestorom, polohovateľné opierky) či farebnom a materiálovom prevedení,a sedačka snov sa môže vynímať aj vo vašej obývačke.  Sedačky v tvare U vyrobené na mieru prekvapia kvalitou spracovania, životnosťou, ale aj originalitou, pretože model, aký sa vyrobí pre vás, už nemusí mať nik iný na svete. Smelo kombinujte látkové i kožené poťahy, príp. stavte na umývateľné odolné poťahové materiály, ktoré vám uľahčia starostlivosť o sedačku.  

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha