Vdýchnite obývačke dušu so sedačkami MILENIUM

Vyrábame a predávame sedačky, ktoré sú viac ako obyčajný kus nábytku. Chceme, aby sedacie súpravy MILENIUM dali našim zákazníkom oveľa viac, aby vytvorili dokonalý domov.

Pohovka je miesto, kde sa stretáva celá rodina a priatelia, kde prežívame emócie šťastia i smútku, relaxujeme, pracujeme a dokonca i spíme. Sedačka je ďalší člen domácnosti, ktorý nás privíta po celom dni s otvorenou náručou. 

Vytvoriť sedačku, ktorá je skutočne výnimočná, nie je jednoduchá záležitosť. V MILENIUM neustále hľadáme riešenia, ako posúvať hranice. Výsledkom sú sedacie súpravy, ktoré predstavujú dokonalú harmóniu estetickej a funkčnej stránky. Chceme našim zákazníkom dať sedačky, ktoré naplnia ich túžby po dokonalom oddychu, ale zároveň budú hrdo reprezentovať štýl svojho majiteľa.

Pridanou hodnotou našich sedačiek je vysoká kvalita, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú spolu s precíznym spracovaním zárukou kvalitných sedačiek a komfortného sedenia.

Modrá sedačka GREAT

Krásna sedacia súprava v modrej farbe, ktorá sa výborne kombinuje s akýmkoľvek štýlom. Vďaka tejto sedačke docielite nadčasový vzhľad vášho interiéru, ale zároveň i pravú domácu pohodu. Rozkladateľná sedačka s úložným priestorom je veľmi praktická a využijete ju i ako posteľ pre vašu návštevu. Aby sedačka pôsobila ešte útulnejším dojmom, vyrobíme vám k nej okrasné vankúše v rovnakom poťahu alebo v kontrastnej farbe. 

modra sedacka great
sedacka cube

Komfort a luxus v jednom

Pohovka CUBE nadchne všetkých priaznivcov moderného štýlu. Naši dizajnéri sa pri tejto sedacej súprave doslova vyhrali. Ladné línie, plné tvary a v neposlednom rade dokonalé pohodlie. Oblé tvary a nadýchané vankúše pôsobia pohodlne na prvý pohľad, ale skutočný komfort pocítite až vtedy, keď sa na sedačku CUBE posadíte. Táto kráska nielenže vyzerá luxusne, ale dopraje vám aj skutočný pôžitok z oddychu.

Sedačky MILENIUM sa vďaka svojej variabilite dokážu prispôsobiť danému priestoru a premenia ho na skutočný domov. Navyše sú vyrábané na Slovensku a sú zárukou poctivej remeselnej výroby a kvality. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha