TOP 3 najpredávanejšie sedacie súpravy MILENIUM

Hľadáte novú sedačku a strácate sa v širokej ponuke modelov a poťahových materiáloch? Aby sme vám výber čo najviac uľahčili, prinášame vám najpredávanejšie sedacie súpravy, ktoré si naši zákazníci zamilovali. 

Sedacia súprava CUBE: Komfort a luxus v jednom

Dizajn sedačky CUBE sa nesie v znamení ležérnosti, pohodovej nálady a dokonalého komfortu. Nie je sa čomu čudovať, že je jedným z našich najpredávanejších modelov. Musíme uznať, že pri tomto type sedacej súpravy sa naši dizajnéri skutočne vyhrali. Ladné krivky, nadýchané vankúše, podmanivý dizajn. Posaďte sa, urobte si pohodlie a vychutnávajte si sladký život. Pre ešte väčší komfort si môžete nastaviť chrbtové opierky a vysúvaciu plochu sedenia do požadovanej polohy. Materiály vysokej kvality a pevná konštrukcia sú zárukou toho, že vám sedačka bude dobre slúžiť dlhé roky.

Počuli ste už o tom, že tvary podvedome pôsobia na naše emócie? Oblé línie majú na človeka pozitívny vplyv a to je aj jeden z dôvodov, prečo už samotný pohľad na sedačku CUBE vyvoláva príjemné pocity. Kto by nechcel mať v obývačke takýto kúsok?

Vlajkovou loďou modelu CUBE je pútavá modrá farba, ktorá prináša do interiéru pokoj a harmóniu. Luxusne vyzerá aj v olivovo zelenej, béžovej alebo sivej. 

Sedačka HOLIDAY: Ležérny vzhľad, originálny dizajn

Ďalším favoritom u našich zákazníkov je aj sedacia súprava HOLIDAY. Ak hľadáte do vašej obývačky originálny kúsok, ktorý v sebe spája eleganciu a pohodlie, potom je tento model práve pre vás. Čistý dizajn, kvalitné materiály a prepracovanosť do posledného detailu. Sedacia súprava HOLIDAY dokonale zapadne najmä do moderných interiérov, ktoré sa nesú v štýle minimalizmu. Na komforte sa však rozhodne nešetrilo. Sedacia súprava HOLIDAY poskytuje svojim majiteľom maximálne pohodlie, ako aj všetky ostatné modely sedačiek MILENIUM. 

Vďaka modulárnosti sa môžete vyhrať s rozložením sedačky a nakomfigurovať si model presne podľa vašich potrieb a možností. Rohová sedačka vám pomôže vyplniť prázdne miesta v rohu, ale výborne poslúži aj ako rozdeľovací prvok v otvorených priestoroch. Sedacia súprava do U zase poskytne dostatok miesta pre vašu rodinu i priateľov. Klasická dvojsedačka alebo trojsedačka je zase ideálna pre menšie priestory. 

Elegancia tohto modelu sedačky obzvlášť vynikne v béžovom poťahu. Populárne sú aj moderné žlté alebo modré sedačky, ktoré rozjasnia každý interiér.

Sedačka BOSS: Štýlové prešívanie, moderný vzhľad

Sedacia súprava BOSS v sebe spája obľúbené prvky, ako sú polohovateľné operadlá a područe. Prešívanie jej dodáva na uvoľnenený vzhľad, ktorý zároveň pôsobí veľmi elegantne a moderne. Táto sedacia súprava je ideálna nielen na sedenie, ale aj relax a oddych s vyloženými nohami. 

Kvalitná vnútorná konštrukcia je zárukou stability a kvality, nádherne tvarované operadlá zase hovoria o vyberanom vkuse svojho majiteľa. Sedačku možno podľa želania nakomfigurovať do požadovanej zostavy tak, aby dokonale zapadla do väčších i menších priestorov.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha