Smaragdová sedačka prinesie noblesu do vašej obývačky

Smaragdová zelená je jedinečná farba, ktorú možno v interiéri použiť mnohými spôsobmi. Je taká univerzálna, že sa hodí do obývačky, spálne i kuchyne. Premýšľate, ako priniesť smaragdovú aj k vám domov? Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne a zadovážte si smaragdovú sedačku. 

Farba drahokamu

Smaragdová je veľmi intenzívny, tajomný a jedinečný odtieň zelenej. Názov tejto farby je odvodený od jedného z najkrajších drahých kameňov - smaragdu. Smaragdová farba bola veľmi obľúbená najmä v časoch impresionizmu, kedy sa nazývala i parížska zelená alebo viridiánska zelená. Pôvodný názov “smaragdová farba¨ sa však zachoval dodnes.

Smaragdová farba sa spája predovšetkým s eleganciou a noblesou. Je to farba, ktorá stvárňuje bohatstvo, silu a harmóniu. Do interiéru prináša pokoj, no zároveň stimuluje kreativitu a koncentráciu. 

Smaragdová sedačka v obývačke, Zdroj: Pinterest

Smaragdová zelená v interiéri

Smaragdová zelená vládne v interiéroch najmä posledné roky. Možno ju vidieť na stenách, nábytku i doplnkoch. Pri zariaďovaní interiéru, sa naskytne otázka, s čím túto farbu kombinovať. Keďže ide o veľmi intenzívny odtieň, treba s ňou zaobchádzať ako so vzácnym drahokamom, po ktorom je pomenovaná. Menej je v tomto prípade viac. 

Pôsobivá farba drahokamu sa výborne kombinuje s drevom, bielou, béžovou alebo šedou. Výborne však ukáže i s hnedou alebo čiernou farbou. Interiéroví dizajnéri doslova milujú kombináciu so zlatými kovovými prvkami a výsledok pôsobí vskutku luxusne. Pokiaľ chcete do svojho interiéru priniesť sviežosť, ale zároveň teplo, stavte zamatové materiály

Obzvlášť moderné sú smaragdové sedačky z velvetu, ktoré sú populárne i u našich zákazníkov. Sedačka s týmto poťahom je nielen esteticky príťažlivá, ale zároveň veľmi príjemná na dotyk. Presvedčte sa sami, ako dobre vyzerajú sedačky MILENIUM v smaragdovej farbe u našich zákazníkov. Stačí si vybrať model, ktorý sa vám najviac páči a sedačku vám zhotovíme na mieru. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha