Slovenské sedačky na mieru

Pretože sú slovenské a kvalitné... Počujeme často od našich zákazníkov ako jeden z dôvodov, prečo si kúpili sedačku MILENIUM. Vaša spokojnosť je našou hnacou silou. Preto sa usilujeme zrealizovať všetky vaše predstavy a želania a to i tým, že vám sedačku zhotovíme na mieru

Sedacie súpravy MILENIUM pochádzajú od spoľahlivého slovenského výrobcu a táto značka reprezentuje viac ako 25 ročnú tradíciu vo výrobe a predaji sedačiek. Našim hlavným poslaním je prostredníctvom sedacích súprav spríjemňovať váš každodenný život tak, aby ste sa cítili komfortne a zažili skutočný pôžitok z oddychu na gauči. Sedacie súpravy MILENIUM sú výsledkom poctivej slovenskej remeselnej výroby a hrdo si za nimi stojíme v tvrdom konkurenčnom prostredí na trhu doma, ale aj v Európe

Sedačky, ktoré majú srdce

Výroba sedačiek je náročný proces, ktorý sa skladá z množstva menších, pre konečný výsledok však veľmi dôležitých, činností. Sedačka prechádza procesom vývoja, výroby a samotného predaja. Každá etapa predstavuje kvalitnú a tvorivú prácu. A viete prečo sú sedačky MILENIUM výnimočné? Pretože do každej z činností, ktorú robíme, vkladáme srdce a vášeň. Inak by to ani nemohlo byť. Od začiatku sme si dali za cieľ priniesť našim zákazníkom len to najlepšie. Nechceme vyrábať iba kus nábytku, ktorým vyplníte prázdne miesto v obývačke. Chceme, aby naše sedačky vytvorili to pravé teplo domova, aby sa stali otvorenou náručou, ktorá vás čaká po celom dni v práci a boli miestom, kde sa zíde celá rodina i priatelia. 

Spájame poctivé remeslo vo výrobe sedačiek s modernými technológiami, aby sme vám mohli priniesť dokonalé zhmotnenie pohodlia a domácej pohody. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú spolu s precíznym spracovaním zárukou kvalitných sedačiek a komfortného sedenia. Na všetko dohliadame do posledného detailu, pretože vaša spokojnosť je našim najväčším úspechom.

slovenské sedačky na mieru

Sedačky na mieru

Uvedomujeme si, že kúpa sedačky je časovo i finančne náročný proces a každému môže vyhovovať niečo iné. Aby sme vám výber zjednodušili a naplnili vaše predstavy, sedačku vám vyrobíme na mieru. Stačí, ak si z našej ponuky vyberiete model, ktorý sa vám páči a my vám ho upravíme podľa vašich požiadaviek. Na výber ponúkame množstvo kvalitných látok, koží a imitácií koží, vďaka čomu si môžete sedačku nadizajnovať podľa vašich predstáv.    

Kúpou sedačky MILENIUM si nielen spríjemnite bývanie, ale zároveň prispievate k zamestnanosti v našom regióne a podporujete poctivé slovenské remeslo. Tešíme sa na vás v našich predajniach a veríme, že nesklameme vašu dôveru. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha