Sedačky v tvare U: Ideálne riešenie pre veľké priestory

Sedacie súpravy do U sú veľmi obľúbené najmä vo veľkých priestoroch alebo u mnohopočetných rodín. Poskytujú veľa miesta na sedenie alebo ležanie, dostatok úložného priestoru a majú všestranné využitie. V obývačke dokážu vytvoriť dokonalé spoločenské miesto pre oddych, zábavu a stretnutia s rodinou a priateľmi. 

Veľkorysý priestor na sedenie

Sedačka dnes už neslúži len na sedenie, ale v obývačke vytvára dokonalé spoločenské miesto, kde môžete relaxovať, pracovať, tráviť čas s rodinou alebo hostiť priateľov. Preto je dôležité, aby na všetky tieto aktivity poskytla dostatok miesta. S veľkou sedačkou do U sa rozhodne nemusíte uskromňovať. Pohodlne sa na ňu usadí päť a viac osôb, takže každý bude mať dostatočne veľký priestor. Vďaka bočným krídlam sa môžete na sedačku komfortne natiahnuť a relaxovať s vyloženými nohami. Sedačku do U môžete využiť i na príležitostné spanie, čím nahradí i rozkladací gauč. 

Viac úložného priestoru

Jednou z výhod sedačiek do U je, že pokiaľ si zvolíte model, ktorý navyše disponuje úložným priestorom, tak je skutočne priestranný. Ten zvyčajne býva zakomponovaný pod bočnými krídlami, vďaka čomu získate raz toľko úložného priestoru ako pri klasickej rohovej sedačke. Čím viac úložného priestoru máte, tým lepšie si viete zorganizovať, čo do neho uložíte. Jedna časť môže byť určená pre deky, kým druhá časť úložného priestoru bude slúžiť na odloženie sezónneho oblečenia. 

Sedacie súpravy do U MILENIUM

V našej ponuke sedačiek do U si určite každý nájde to svoje. Zvoľte si model, ktorý sa vám páči,  poťahovú látku, rozmery, doplnky a sedačku vám zhotovíme na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Na výber máte i širokú ponuku poťahov, ktoré spĺňajú všetky požadované parametre a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Pri výrobe sedačiek používame kvalitné konštrukcie a peny, vďaka čomu máte záruku, že sedačka bude nielen krásna na pohľad, ale vám bude dobre slúžiť aj dlhé roky. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha