Rohové sedacie súpravy sú šikovné a praktické

Vytvorte si dokonalý "kútik". Premeňte nevyužitý roh na miesto, kde môžete relaxovať a tráviť príjemný čas s rodinou a priateľmi. Rohová sedačka praktická, štýlová a maximálne komfortná. 

Rohová sedačka ponúka pohodlie a veľkorysý priestor či už na sedenie alebo odpočinok. Zaobstarať si ju môžete v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch

Využite priestor naplno

Jednou z hlavných výhod rohovej sedačky je, že pomáha ušetriť priestor a nezaberie toľko miesta ako klasický gauč. Môžete ju umiestniť do rohu miestnosti a vyplniť tak nevyužité miesto. Správnym rozložením ostatných kusov nábytku tak môžete získať vzdušný a opticky väčší priestor. 

Dostatok miesta pre všetkých

S rohovou sedačkou máte dostatok miesta pre celú rodinu i priateľov. Rohová sedacia súprava je najlepším riešením aj vtedy, pokiaľ si chcete užívať relax vo dvojici. Vďaka predĺženému krídlu je ideálna i na príležitostné spanie, takže vám v tomto smere nahradí i rozkladaciu sedačku

Tvary rohovej sedačky

V našej ponuke nájdete rohové sedačky v rôznych tvaroch, môžete si tak vybrať takú, vďaka ktorej najlepšie využijete priestor vo vašej obývačke. 

Rohová sedacia súprava do L

Pri tomto type sedačky je jedna časť kratšia a druhá dlhšia. Sedačku je možno nakomfigurovať aj s rovnakou dĺžkou pre obidve krídla. Pohovka do L poskytne veľkorysé miesto na sedenie bez toho, aby zaberala príliš veľa miesta. Elegantné a dizajnové prvky skrášľujú celkový vzhľad sedačky. 

rohova sedacka cube

rohová sedačka CUBE béžová

rohova sedacka hammer

rohová sedačka HAMMER zelená

Rohová sedačka s predĺženou jednotkou

Táto zostava sa hodí do moderných otvorených priestorov. Dizajn sedačky pôsobí vzdušne a uvoľnene. Sedačka už na prvý pohľad láka svojim útulný vzhľadom a rýchlo sa stane vašim obľúbeným miestom na oddych. Predĺžené krídlo pôsobí štýlovo a poskytuje ideálne miesto na relax.

Rohová sedačka do U

Sedacia súprava do U sa hodí najmä do veľkých priestorov. Zo všetkých tvarov rohovej sedacej súpravy poskytuje najviac miesta na sedenie alebo ležanie. Sedačka do U je vhodnou voľbou pre veľké rodiny alebo návštevy. I pri tomto modely sedačky si môžete nakomfigurovať rovnakú alebo rôznu dĺžku bočných krídel. 

rohova sedacka great

rohová sedačka GREAT sivá

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha