Myslite prakticky. Zaobstarajte si sedačku na nožičkách

Zákazníci, ktorí k nám prichádzajú, väčšinou hľadajú sedačku krásnu, komfortnú a kvalitnú, ktorá dokonale zapadne do ich obývačky. Ale sú aj zákaznicí, ktorí už dopredu myslia prakticky a vyberajú novú sedačku aj z hľadiska údržby a poriadku v domácnosti. 

Veci sa dejú čoraz rýchlejšie a občas sa dostávame do situácie, že nevieme, čo skôr. Na druhej strane nová doba so sebou prináša množstvo vychytávok, ktoré nám pomáhajú šetriť tak vzácny čas. 

Pri kúpe novej sedačky je na výber množstvo poťahov v rôznych farbách a štruktúrach, z ktorých sú mnohé vybavené špeciálnou úpravou. Tieto látky sú odolné voči znečisteniu a jednoduché na údržbu a čistenie. Ak máte doma malé deti, ktorých hry sa občas podpíšu aj na vašej sedačke, vďaka týmto moderným materiálom môžete byť bez obáv. Rovnako spracovanie koží je dnes na úplne inej úrovni, než tomu bolo kedysi. Moderné kožené sedačky sú odolné, ľahko sa čistia a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Vaša sedačka tak bude krásna a vy nemusíte tráviť dlhý čas jej čistením a údržbou.

Sedačka na nožičkách a vysávač

Poznáme to všetci. Chceme mať čisto a poriadok, ale na upratovanie niekedy jednoducho nie je čas. Vo svojom voľne sa zase chceme venovať rodine, priateľom alebo obľúbeným činnostiam. Veľmi populárnou vecičkou do domácnosti sa tak stávajú robotické vysávače a mopy, ktoré povysávajú a umyjú za vás. Podlahy a koberce sú tak čisté a ušetrený čas možno využiť oveľa efektívnejšie. Robotické vysávače sa postarajú aj o ťažko prístupné miesta, ako je napr. priestor pod sedačkou. Tu sa často odohráva "život", o ktorom ani len netušíme. Sedačka zaberá pomerne veľkú plochu a zhromažďuje sa pod ňou neželaný prach a iné nečistoty. Aby vaši robotickí pomocníci odviedli svoju prácu čo najlepšie, zabezpečte im voľný pohyb bez prekážok. Riešením je sedačka, ktorá má dostatočne vysoké nožičky a umožní potrebný prístup. 

vysávač a sedačka

Aká je potrebná výška nožičiek sedačky?

Výška robotických vysávačov je rôzna, ale do 10 cm by sa mal zmestiť každý. Pokiaľ máte pod sedačkou koberec, treba rátať aj s jeho výškou. Vyhnite sa však kobercom s dlhým vlasom. Robotické vysávače nie sú schopné vysávať tento typ. Bez problémov však zvládnu výšku vlasu koberca do 1 cm

Sedačky na nožičkách MILENIUM

Ak hľadáte sedačku, pod ktorú sa bez problémov zmestí robotický vysávač, odporúčame vám z našej ponuky nasledovné modely:

  • Sedačka CUBE - výška nožičiek 15 cm
  • Sedačka HOLIDAY - výška nožičiek 17 cm
  • Sedačka SLIDE - výška nožičiek 15 cm

Pre všetky modely sú na výber nožičky kovové, a to buď chrómové lesklé alebo matné čierne. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha