Sedačka do U. Veľkorysý priestor a maximálne pohodlie

Sedačky do U sú veľmi praktickým kusom nábytku, ktorí si zákazníci obľúbili najmä pre ich všestranné využitie. Sedacia súprava do U vytvorí v obývačke dokonalé spoločenské miesto pre celú rodinu i priateľov, poskytne dostatok miesta nielen na sedenie ale i ležanie a v otvorených priestoroch poslúži ako skvelý deliaci prvok. 

Sedačky do U sú veľkorysé na sedenie, moderné a obzvlášť vyniknú v otvorených veľkých priestoroch. Predstavujú perfektné riešenie do rôznych priestorov. Tento model sedačky totiž môžete umiestniť ku stene, do rohu alebo do stredu miestnosti podľa toho, ako vám dispozičné možnosti dovoľujú. V jednom z našich minulých článkoch sme si povedali o hlavných výhodách sedačiek do U a dnes sa nechajte inšpirovať obľúbenými modelmi z našej ponuky. Všetky sedačky vynikajú nadčasovým dizajnom, ktorý očarí na prvý pohľad, ale zároveň v sebe spájajú maximálne pohodlie. 

Elegantná sedacia súprava HOLIDAY

Ak hľadáte skutočnú kráľovnú vašej obývačky, ktorá strhne na seba všetky pohľady, stavte na sedačku Holiday. Elegantná a vzdušná silueta na prvý pohľad hovorí o komforte, ktorý dotvárajú polohovateľné opierky. Chrómové nožičky dodávajú sedačke luxusný vzhľad a práve v tvare U výborne vynikne v priestore veľkej obývačky. Materiál príjemný na dotyk, pevný a odolný povrch sú zárukou kvality.

sedačka HOLIDAY
sedačka CUBE

CUBE: Dokonalý komfort a luxus v jednom

Nadýchané vankúše sedačky CUBE už z diaľky vyzývajú k tomu, aby ste do nej pohodlne usadili. Táto sedačka do U v sebe spája dokonalý komfort a luxus v jednom. Už nemusíte robiť kompromisy medzi dizajnom a pohodlím sedačky. Posaďte sa, vyložte nohy a užívajte si sladký život. Pre ešte väčšie pohodlie sedacia súprava CUBE disponuje polohovateľnými opierkami a elektricky vysúvacou plochou. Sedačka CUBE zaručene uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov. 

Štýlová sedačka BOSS

Pohodlná sedačka do U, ktorá zapadne do klasického i moderného štýlu bývania. Stabilná vnútorná konštrukcia, precízne detaily, kvalitný materiál a nádherne tvarované operadlá. Presne taká je sedačka BOSS, ktorá vytvorí tú pravú domácu pohodu a zároveň zanechá nezabudnuteľný dojem. Nastaviteľné područe a chrbtové polohovateľné opierky sú zárukou pohodlia. Vďaka integrovanému rozkladaciemu mechanizmu možno sedačku rýchlo premeniť na lôžko a ustlať pre nečakanú návštevu.

sedačka BOSS

Dokonalá sedacia súprava vám vyčaruje dokonalý domov plný pohody. Ak už máte predstavu o tej vašej vysnívanej, ktorá bude odrážať všetky vaše požiadavky, povedzte nám o nej a my vaše sny premeníme na skutočnosť. Sedaciu súpravu vám zhotovíme na mieru a vy sa tak môžete tešiť z unikátneho kusu nábytku, ktorý perfektne zapadne do vášho interiéru. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha