Sedačka CUBE: Dokonalý komfort a luxus v jednom

Aby ste si dopriali skutočne luxusnú sedačku, ktorá vám prinesie aj maximálne pohodlie, už nemusíte robiť kompromisy. Stačí vám sedačka CUBE. O tom, že je dokonalá v každom smere, sa môžete presvedčiť sami. 

Pre mnohých je jedným z najkrajších okamihov dňa ten, keď sa pohodlne natiahnú na kvalitnú sedačku, ktorá im poskytne to pomyslené "teplo domova". Sedačka, ktorá je natoľko príťažlivá a komfortná, že ju chcete objať a doslova sa do nej schúliť. Presne takou je sedačka CUBE od MILENIUM

Krása na pohľad i na dotyk

Naši dizajnéri sa pri sedačke CUBE doslova vyhrali. A výsledok stojí za to. Veď posúďte sami. Ladné línie, plné tvary a v neposlednom rade dokonalé pohodlie. Oku lahodiace oblé tvary  sedačky CUBE priam vyzývajú k tomu, aby ste ju pohladili. Posaďte sa, zaborte sa do nadýchaných vankúšov a užívajte si sladký život. Pre ešte väčšie pohodlie je možné nastaviť chrbtové opierky a elektricky vysúvaciu plochu sedenia do požadovanej polohy. 

Tiež sa vám zdá, že pri pohľade na sedačku CUBE sa cítite akosi príjemne? Nie je to iba pocit. Štúdie hovoria o tom, že tvary podvedome pôsobia na naše emócie. Oblé krivky majú na nás pozitívny vplyv a spôsobujú, že sa cítime dobre. 

sedačka Cube

Spoľahlivý a stabilný základ

Vlajkovou loďou modelu CUBE je sedačka v pútavej modrej farbe. Klasická modrá je nadčasová a upokojujúca farba, ktorá vnáša do interiéru pokoj a dôveru. Predstavuje pevný a spoľahlivý základ, na ktorý sa môžeme vždy spoľahnúť. Podvedome zlepšuje našu koncentráciu a podporuje psychickú odolnosť.

Ak preferujete iné farebné odtiene, nevadí. Na sedačke CUBE je výborné to, že vám ju vieme zhotoviť na mieru vo vami zvolenej farbe a v požadovaných rozmeroch. 

Sedačka CUBE uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nielenže vyzerá dobre v interiéri, ale je navrhnutá tak, aby pozitívne pôsobila na všetky zmysly. Špecifický dizajn a jedinečný pôžitok zo sedenia. Príďte sa presvedčiť osobne do našich predajní sedačiek MILENIUM

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha