Sedacie súpravy MILENIUM u našich zákazníkov

Kupujete novú sedačku? Kde nájsť lepšiu inšpiráciu ako priamo v obývačkách našich zákazníkov? Poďte sa s nami pozrieť, ako vkusne môže vyzerať sedačka MILENIUM aj u vás doma. 

Hnedá sedačka CUBE

Elegantná sedacia súprava, ktorá sa svojim dizajnom hodí do akéhokoľvek štýlu bývania. Prevedenie do tvaru U je veľmi praktické, nielenže môžete vyplniť prázdny roh v miestnosti, ale zároveň vytvoríte v obývačke dokonalú spoločenskú zónu. Sedacia súprava poskytuje dostatok miesta na sedenie pre všetkých členov rodiny i priateľov. Bočné krídla dovoľujú relaxovať s vyloženými nohami a užívať si tak maximálny komfort. Poťah na sedačku je z kvalitného materiálu, ktorý je na dotyk príjemný, mäkký a ešte viac umocňuje teplo domova. Hnedá farba je nadčasová, pôsobí hrejivým dojmom a perfektne zapadá do celkového konceptu. 

Sedaciu súpravu CUBE je možné vyhotoviť s funkciou elektrického výsuvu sedákov. Sedačka je štandardne vybavená polohovacími opierkami hlavy, ktoré prinášajú ešte vyšší komfort pri sedení.  

hneda sedacka CUBE

Luxusná sedačka HOLIDAY

Náš zákazník si zvolil do svojej obývačky luxusnú sedaciu súpravu HOLIDAY v sivej farbe. Pokiaľ hľadáte sedačku, ktorá v sebe spája eleganciu, nadčasový dizajn a maximálne pohodlie, potom je práve tento model skvelou voľbou. Prevedenie sedačky do tvaru L opticky rozdeľuje otvorený priestor na menšie zóny, výsledkom čoho sú menšie centrá - kuchyňa, jedáleň a obývačka. Jednotlivé "miestnosti" plynule prechádzajú a celkový výsledok pôsobí vzdušným a ľahkým dojmom. Interiér je ladený do neutrálnych farieb, ktorým dominuje čierna, biela a šedá. Sedačka v sivej farbe tak predstavuje skvelú voľbu a výsledkom je elegantný interiér v dokonalej harmónii.  

luxusna sedacka holiday

Nadčasová klasika

A máme tu niečo i pre všetkých milovníkov ikonického štýlu. Luxusná sedačka CHESTERFIELD je nadčasovou klasikou, ktorá už celé stáročia fascinuje svojim dizajnom. Hebké a príjemné čalúnenie doslova pozýva k tomu, aby ste sa posadili. Precízne detaily a honosne tvarované operadlá ešte viac umocňujú nápadný vzhľad sedačky. Mäkké a oválne línie zároveň vnášajú do interiéru teplo a útulnosť, čo je dôležité pre harmonické bývanie. Táto kráska rozhodne zažiari v každej obývačke a zanechá nezabudnuteľný dojem. Pri tomto modely odporúčame poťahy na sedačku "French Velvet" (zamat) v rôznych odtieňoch, ktoré ešte viac zvýraznia jej honosný štýl.

sedacia suprava chesterfield