Sedacia súprava: Komfort a štýl v jednom

Kvalitná sedacia súprava nie je len o štýle a dizajne, ale musí byť spoľahlivá, odolná a komfortná. V MILÉNIUM Šípoš pristupujeme k potrebám našich zákazníkov po estetickej i praktickej stránke. Preto sú naše sedačky ideálnym riešením do každého interiéru.

Časy, keď sme pri kúpe novej sedačky museli voliť medzi dizajnom a pohodlím, sú už dávno minulosťou. Sedením alebo ležaním na gauči dnes trávime oveľa viac času, ako tomu bolo kedysi. Novému trendu sa museli prispôsobiť aj výrobcovia sedačiek. Moderné sedačky tak spĺňajú kritéria nielen na štýl a funkčnosť ale aj pohodlie.

Výber poťahového materiálu

Pri kúpe novej sedačky veľmi dôležitú úlohu hrá poťahový materiál. Nielenže esteticky dotvára celú miestnosť a vdýchne jej tú správnu atmosféru, ale v neposlednom rade ovplyvňuje i to, ako sa cítime. Jemné a mäkké materiály vyvolávajú pozitívne pocity a pôsobia útulne. I v tomto smere treba staviť na kvalitu a funkčnosť, ktoré sú zárukou toho, že vám sedačka bude slúžiť dlhé roky. Poťahy sú dnes už dostupné v rôznych druhoch, farbách koží alebo látok. Vďaka pokrokovým technológiám sa látkové sedačky svojimi vlastnosťami postupne vyrovnávajú tým koženým. Štandardom sa stávajú umývateľné materiály, ktoré sa ľahko vyčistia v prípade neželaných škvŕn alebo fľakov.

Ďalší dôležitý faktor, ktorý je potrebné si pri kúpe novej sedačky všímať, je odolnosť materiálu. Tá sa meria na základe medzinárodne uznávaného testu Martindale. Vďaka tomuto parametru si viete overiť, ako dlho poťah na sedačke vydrží. Poťahové materiály pre sedacie súpravy majú zväčša od 25 000 do 40 000 bodov.

sedačka Cube

Dizajn a komfort 2v1

Máte radi moderný dizajn, no zároveň je pre vás dôležité pohodlie? Odteraz už nemusíte robiť kompromisy. Sedačka Cube z našej ponuky v sebe spája nadčasový štýl a jedinečný pôžitok zo sedenia. Prešívané sedáky pôsobia honosne a vytvárajú ladnú siluetu sedačky. Chrbtové opierky sedacej súpravy sú polohovateľné a ešte väčší komfort si môžete dopriať vďaka elektricky vysúvacej ploche, ktorá umožňuje rozšíriť sedenie. Chvíle s rodinou alebo priateľmi si tak môžete vychutnávať v maximálnom pohodlí. Sedačku Cube, ako aj iné pohovky z našej ponuky, vám zhotovíme na mieru, či už potrebujete sedaciu súpravu do U alebo rohovú sedačku.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha