Šedá sedačka v obývačke. Štýlová a praktická.

Sedačka v šedej farbe sa vám na prvý pohľad môže zdať neoriginálna a nudná. Interiéroví dizajnéri by však s týmto tvrdením rozhodne nesúhlasili. Sedacia súprava v odtieňoch šedej je totiž nadčasová, moderná a veľmi praktická. 

Šedé sedačky sú momentálne in a tešia sa veľkej obľube. Ak vyberáte nový gauč, s touto farbou rozhodne nič nepokazíte, či už pôjdete do tmavších odtieňov, alebo zvolíte svetlejšiu sivú.

Pohrajte sa s farbami

V interiérovom dizajne ponúka šedá sedačka nekonečné možnosti, ako kombinovať farby. Predstavte si ju ako čisté maliarske plátno, na ktorom môžete popustiť uzdu svojej fantázie a vytvoriť si originálny dizajn. Nudy sa rozhodne báť nemusíte! So šedou sedačkou sa veľmi dobre kombinujú vzory aj rôzne materiály. 

Stavte na výber koberca

Máte už jasnú predstavu o vašej sedačke snov? Perfektné, teraz je na rade koberec. I tu sa fantázii medze nekladú. Ak chcete celú miestnosť zjednotiť a zútulniť, voľte k šedej sedačke iný odtieň šedej alebo sivej. Naopak, ak chcete do priestoru pridať hravosť a farbu, potom je koberec ten správny doplnok, ktorý dodá miestnosti šmrnc. Výsledok bude dokonalý.

Zdroj: https://www.decoraid.com/

Sedačka praktická na údržbu

Ďalšou z pozitívnych vlastností šedej sedacej súpravy je jej ľahká údržba. Či si už zvolíte svetlejšie odtiene sivej alebo tmavo šedú sedačku, výhodou je, že na takomto poťahu nebudete vidieť každú škrvnu alebo prach. 

Náš tip

Šedá sedačka je ideálny kúsok do vašej obývačky, ktorý ani rokmi nestratí na kráse. Presne taká je sedačka HOLIDAY z našej ponuky. Dokonalé línie, moderný vzhľad. Vysoké chromové nohy jej dodávajú luxusný, no zároveň harmonický dizajn. Vďaka vysúvacím hlavovým opierkam si môžete dopriať maximálny komfort sedenia.

Sedacia súprava HOLIDAY

Sedacia súprava HOLIDAY

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha