Rozkladacie sedačky a ich výhody

Hľadáte ideálnu sedačku do malého priestoru? Chcete využiť obývačku aj ako miesto na spánok alebo príležitostné uloženie návštevy? V tom prípade máme pre vás riešenie. Rozkladacia sedačka!

Moderný spôsob života prináša so sebou stále nové požiadavky na bývanie. Obytný priestor je častokrát limitovaný a potrebný je každý centimeter. Zákazníci preto hľadajú možnosti, ako maximalizovať svoje obydlie a to bez kompromisov, čo sa týka dizajnu a pohodlia.  

Jedným z riešení, ako optimalizovať malý priestor, je rozkladacia sedačka, ktorá vám cez deň zabezpečí štýlové sedenie a v noci poslúži na spanie. 

Kvalita na prvom mieste

Pri kúpe rozťahovacej sedačky je obzvlášť dôležitým faktorom kvalita. Nejde len o kvalitu matracu a poťahu ale i samotnej konštrukcie. Keďže rozkladací mechanizmus je neustále namáhaný, pri nekvalitných kusoch odchádza ako prvý. Preto sa v tomto smere neoplatí šetriť a radšej investovať do sedacej súpravy od overených výrobcov, ktorých technologické riešenia a rozkladacie mechanizmy sú zárukou kvality. Jedine tak vám sedačka poslúži dlhé roky. 

Miesta nie je nikdy dosť

V malom priestore treba myslieť na to, ako čo najefektívnejšie využiť miesto. Pridanou hodnotou tak môže byť úložný priestor zabudovaný priamo v sedačke. Presne takou je rozťahovacia sedačka Boss z našej ponuky. Sedačka disponuje skrytým úložným priestorom, ktorý možno využiť pre uloženie paplónov, vankúšov alebo iných vecí. Vďaka modernému dizajnu zanecháva nezabudnuteľný dojem a vnesie do vášho domova teplo a harmóniu. Sedačku jednoducho rozložíte a premeníte na posteľ v priebehu pár sekúnd. Kvalitná vnútorná konštrukcia zabezpečuje stabilitu a odolnosť voči náporu. Sedaciu súpravu Boss, ako aj ostatné sedačky z našej ponuky, vám zhotovíme na mieru. 

sedačka Boss

Dizajnové riešenia 

Dnes je ponuka rozkladacích sedačiek naozaj bohatá a prídu si na svoje milovníci klasiky i nadčasového dizajnu. I malú plochu tak môžete premeniť na skutočne štýlový obývací priestor. Stačí si len vybrať. MILENIUM ponúka hneď niekoľko modelov sedačiek s rozkladacím mechanizmom, ako je sedačka Boss, Hammer, Great, Comfort, Easy Siesta a ďalšie. Všetky sedacie súpravy sú dostupné v širokej palete poťahov, farieb a vzorov. Môžete si vybrať klasické jednoliate farby alebo siahnite po pútavých štruktúrovaných materiáloch. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha