Rozkladacia sedačka SIESTA. Štýlová pohovka a praktické lôžko v jednom

Moderná sedacia súprava SIESTA vám ponúka nielen štýlové a komfortné sedenie, ale aj funkčnosť postele. Vďaka zabudovanému mechanizmu sedačku jednoducho zmeníte na lôžko, ktoré môžete využiť pre seba alebo vašu návštevu. 

Dokonalá voľba pre malé interiéry

Rozkladacia sedacia súprava je obzvlášť vhodná pre malé obývačky, kde je potrebný každý centimeter. Sedacia súprava SIESTA je jednou z možností, ako maximalizovať svoje obydlie a to bez kompromisov, čo sa týka dizajnu, kvality a pohodlia. Na sedacej súprave SIESTA môžete relaxovať, pozerať film, stráviť príjemný večer s rodinou a priateľmi a ešte sa aj dobre vyspať. 

Štýlový dizajn

Napriek tomu, že trendy sa menia a neustále prichádzajú novinky a vychytávky, sedacia súprava SIESTA si zachováva svoj nadčasový vzhľad. Krásna sedačka, ktorá na prvý pohľad okúzli svojou eleganciou. Ladne tvarované opierky a nadýchané sedáky dodávajú sedačke jedinečný charakter. Výnimočné pohodlie zabezpečujú tie najkvalitnejšie materiály, ergonomicky tvarované sedadlá a nastaviteľné hlavové opierky. 

Rozkladacia sedačka SIESTA je vybavená najmodernejším rozkladacím mechanizmom LEOPARD, ktorý zabezpečuje vysoko komfortné ovládanie výsuvu lôžka. Lôžko je veľmi kvalitné a určené k častému používaniu. Túto kombináciu dotvára veľký úložný priestor, do ktorého zmestíte všetko potrebné. 

Rozkladacia sedačka na mieru

Rozťahovaciu sedačku SIESTA vám vyhotovíme na mieru. Môžete si ju tak do detailu prispôsobiť presne podľa svojich potrieb a vkusu. Ponúkame vám široký výber poťahových materiálov v rôznych farbách. Páči sa vám vkusná sivá sedačka, alebo dávate prednosť krémovej sedačke? A čo takto moderná smaragdovo zelená? Prispôsobte si tiež štýl nožičiek. Na výber máte hliník, drevo alebo chróm. Vytvorte uhladený vzhľad sedačky pomocou lakťových opierok HAMMER alebo modernú eleganciu prostredníctvom jemne zaoblenej opierky SIESTA.