Rohové sedačky: Veľkorysý priestor, nekonečné možnosti

Rohové sedačky, nazývané i sedačky do tvaru L alebo U, sú dokonalým riešením do každej obývačky. Vyplnia prázdne rohy, poskytnú dostatok miesta pre všetkých a ponúkajú rôzne variácie pre umiestnenie v priestore. 

Rohové sedačky sú veľmi praktický a zároveň moderný kus nábytku. To je jedným z dôvodov, prečo patria medzi naše najpredávanejšie modely. S priestorom dokážu urobiť doslova zázraky, prinášajú dokonalý komfort a využijete ich aj na príležitostné spanie

Kam umiestniť rohovú sedačku

Tvar sedačky síce zvádza k tomu, aby bola umiestnená do rohu, to ale nemusí byť pravidlo. Rohová sedačka môže jednou stranou kopírovať stenu, pokiaľ vám to však priestor dovoľuje, nechajte ju vyniknúť v strede miestnosti. Rohová sedacia súprava výborne poslúži ako deliaci prvok v otvorených interiéroch. Pomocou sedačky môžete priestor rozdeliť na ďalšie zóny. Docielite tak moderný a zároveň útulný koncept bývania. 

Štýl rohovej sedačky

Rohová sedacia súprava má väčšinou tvar písmena L, kedy jedna časť pohovky je kratšia a druhá dlhšia. Sedačku je možné nakonfigurovať aj s rovnakou dĺžkou obidvoch krídel. Veľkou výhodou rohovej sedačky je práve jej variabilnosť. Môžete si tiež zvoliť pravý alebo ľavý roh podľa toho, ako sa vám dispozične hodí do vašej obývačky. Rohová sedačka s predĺženou jednotkou výborne zapadne do otvorených priestorov a celkový výsledok pôsobí veľmi vzdušne s dostatočným miestom v okolí sedačky. Predĺžené krídlo sedačky vytvorí príjemné miesto pre relax a leňošenie. Výhodou je, že pokiaľ zdieľate sedačku s vašim partnerom, môžete si užívať pohodlné ležanie obidvaja naraz. 

Rohová sedačka v tvare U

Rohová sedačka nemusí mať len tvar písmena L, ale veľmi obľúbená je i sedačka do U. Tento typ sedacej súpravy je už náročnejší na miesto, preto sa skôr hodí do veľkých miestností. Pohodlne sa na ňu natiahnu všetci rodinní príslušníci a usadíte i veľkú návštevu. 

Rozkladacie rohové sedačky

Chcete sedačku využívať na občasné spanie alebo príležitostné uloženie návštevy? V tom prípade je ideálnou voľbou rozkladacia rohová sedačka. Počas dňa vám zabezpečí štýlové sedenie a v noci poslúži na spanie. Presne takou je sedačka BOSS z našej ponuky. Sedacia súprava navyše disponuje bohatým úložným priestorom, kde sa vám zmestí všetko potrebné i to menej potrebné. Ďalšou skvelou voľbou je rozťahovacia sedačka GREAT. Obidve sedačky máme ihneď k odberu na našich predajniach alebo vám ich vieme zhotoviť na mieru presne podľa vašich predstáv. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha