Rohová sedačka: Aké sú jej výhody?

Je štýlová, praktická a navyše ponúka celý rad variácií. Reč je rohovej sedacej súprave, ktorá stojí minimálne za zváženie, pokiaľ sa rozhodujete o kúpe novej sedačky. Prečo rohové sedačky patria medzi najpredávanejšie modely

Rohová sedačka je špecifická tým, že má rohové sedenie, pričom máte na výber pravý alebo ľavý roh. Rohová sedacia súprava má väčšinou tvar písmena L, kedy je jedna časť kratšia a druhá dlhšia. Sedačku však možno nakonfigurovať aj tak, aby obidve krídla mali rovnakú dĺžku. Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo ľudia milujú rohové sedacie súpravy. Poďme sa na ne pozrieť bližšie. 

Efektívne využitie priestoru

Rohové sedačky pomáhajú ušetriť priestor, nezaberú totiž toľko miesta ako klasický gauč a poskytnú maximálny komfort pre všetkých členov rodiny. Rohovú sedaciu súpravu možno umiestniť do rohu miestnosti, ktorý väčšinou predstavuje nevyužité miesto v priestore. Takto získate oveľa viac miesta, kde môžete umiestniť ostatné kusy nábytku, alebo vytvoríte vzdušný priestor. 

Máte pocit, že rohová sedačka by sa mala nachádzať len v rohu? Vôbec to nemusí byť pravidlo. Sedacia súprava do rohu sa výborne hodí do otvorených priestorov, ktoré tak možno rozdeliť na menšie zóny. 

Miesto pre všetkých

Rohová sedačka poskytne dostatok miesta pre všetkých členov rodiny a návštevu, pričom nepotrebujete ďalšie kreslá alebo stoličky. Ak si chcete užívať príjemný relax vo dvojici, opäť sa rohová sedacia súprava ukazuje ako najlepšie riešenie. Vďaka predĺženému krídlu je vhodná aj na príležitostné spanie, pričom nepotrebujete ani rozkladaciu sedačku

Rohové sedačky MILENIUM

V našej ponuke nájdete širokú ponuku sedačiek do rohu, ktoré si môžete vyskladať presne podľa vašich predstáv a potrieb. Hodí sa vám pravý roh alebo vám viac vyhovuje ľavý uhol? Preferujete sedačku v tvare písmena L alebo chcete obidve krídla rovnako dlhé? Okrem toho si môžete vybrať z rôznych poťahových materiálov a farebných variantov sedačky. Populárne sú tiež rohové sedačky s nastaviteľnými opierkami hlavy, ktoré vám doprajú ešte väčší komfort pri sedení. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha