Praktickosť a priestrannosť – základné znaky sedacej súpravy v tvare U

Vybrať si tú najlepšiu sedačku na svete, ktorú nebudeme chcieť možno ani nikdy vymeniť, je skutočne ťažké, preto sa pátraniu po tej pravej venujeme dlhší čas. Keď však natrafíme na priestranné sedačky do U-čka, zamilujeme sa na prvý pohľad.

základné znaky sedacej súpravy v tvare U
základné znaky sedacej súpravy v tvare U

Sedacie súpravy do U-čka doprajú relax celej rodine

Ani vás doma nemusí byť veľa, aby sa razom zaplnila celá sedačka. Stačí, keď si na ňu niekto z rodiny ľahne, a ostatní nech si hľadajú miesto na zemi... Poznáte tieto scénky aj z vášho života? Každý má na sedačke svoj obľúbený kútik nasledovanie televízie, popíjanie kávy či čítanie a pravda je, že nám občas nestačí sa na sedačku prosto usadiť. Až keď máme vystreté aj nohy, relaxujeme naplno. Skúsili ste si vyložiť nohy na klasickej trojmiestnej sedačke? 

Konferenčný stolík by nato nemal poslúžiť. Práve preto sa čoraz viac dostávajú do popredia praktické sedačky do U, ktoré prinesú luxusné sedenie celej rodine. Mama z jednej strany, oco z druhej, a v strede si môžu hovieť dve aj tri ratolesti. Ak je sedačka navyše aj rozkladacia, nie je dôvod, prečo by si nohy nemohli pri sledovaní rozprávok vyložiť aj deti. 

Ako využiť sedačky do U

Keď si dáte vyrobiť sedačku na mieru alebo sa vám podarí natrafiť na presne také tvarové, farebné a materiálové prevedenie,po akom ste vždy snili, môžete sa pustiť do hľadania všetkých výhod, aké sedacie súpravy do U poskytujú.O priestrannosti niet pochýb,ale preberme si ešte aj praktickú stránku. Len si predstavte, koľko priestoru na príležitostné alebo každodenné spanie účková sedačka poskytne rodine či jej hosťom. Najmä v prípade menších bytov nebudete potrebovať ďalšiu posteľ, pretože sedačka do U ju skvelo nahradí. Cez deň si posedíte, v noci sa komfortne vyspíte. A kam ukladať periny či vrchné matrace? Šup s nimi do úložného priestoru sedačky, ktorý môže byť v ľavom alebo pravom rohu,alebo v oboch súčasne. Takže už ste neušetrili len peniaze za ďalšiu posteľ, ale aj za dve skrine. 

Zaplňte priestor sedacou súpravou do U

Účkové sedačky vyniknú v malých i veľkých izbách. Väčšie pomáhajú zaplniť, aby nepôsobili tak prázdno, a v tých menších zasa riešia problémy s miestom na sedenie, spanie či úložným priestorom. Keď vyriešite, kam sedačku do U umiestnite, nezabudnite na vhodný konferenčný stolík, ktorý nebude zavadzať.Najčastejšou voľbou je najmä menší okrúhly stolík, prípadne prístavný stolík prisunutý k boku sedačky. Vďaka tomu sa budete vedieť v okolí sedačky do U pohodlne pohybovať

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha