Novinka v ponuke! Sedacia súprava BRICK

V MILENIUM vždy sledujeme nové trendy a snažíme sa našim klientom prinášať to najleppšie, čo sa týka dizajnu a komfortu sedačiek. A presne tak vznikla aj naša novinka - sedačka BRICK. Štýlová sedacia súprava, ktorá na prvý pohľad vyniká z radu svojim unikátnym prevedením. 

Dizajnová sedačka bez nožičiek

Sedacia súprava BRICK je ideálnou voľbou najmä pre moderné interiéry. Na prvý pohľad minimalistická a zároveň veľmi štýlová sedacia súprava bez nožičiek, ktorá je jasným dôkazom toho, že v jednoduchosti je krása. Vďaka čistým líniam sedačka BRICK dokonale splynie s interiérom a umocní pokojnú a nerušenú atmosféru. Práve takýto koncept bývania, v ktorom hrajú hlavnú úlohu jednoduché tvary, patrí v súčasnosti medzi aktuálne trendy, keďže čoraz viac ľudí túži po harmónii nielen vo svojom vnútri, ale i okolo seba. 

sedacka BRICK

Nápadité prvky 

Modulárnosť sedacej súpravy ponúka široké možnosti jej rozloženia. Môžete sa tak doslova pohrať s priestorom a vytvoriť výnimočný interiér podľa svojich preferencií. Nech už sedačku BRICK umiestníte kamkoľvek, vďaka svojej nápaditosti sa stane stredobodom vášho domova. Charakteristickou črtou sú obrovské prešívané vankúše, ktoré slúžia ako forma opierky. Nielenže pôsobia štýlovo, ale sú zárukou i dokonalého komfortu. Veľkosť a farebnosť vankúšov je možné prispôsobiť na mieru podľa vašich požiadaviek.

Sedacia súprava na mieru

Úžasnú sedaciu súpravu BRICK vám vyrobíme na mieru v akomkoľvek prevedení. Hlavnou výhodou nábytku na mieru je to, že sa doslova prispôsobí svojmu majiteľovi a jeho požiadavkám. Môžete si vybrať poťah, do ktorého zahalíte vašu novú sedačku, zvoliť si požadované rozmery a prevedenie. Vybrať si môžete zo širokej ponuky poťahov, ktoré spĺňajú potrebné parametre a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Pri výrobe používame kvalitné konštrukcie a peny, vďaka ktorým sú naše sedačky nielen krásne na pohľad, ale svojmu majiteľovi prinášajú aj jedinečný zážitok z komfortného sedenia a oddychu. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha