Modrá sedačka: Stabilný základ vášho domova

Vytvorte si oázu pokoja priamo vo vašej obývačke.  Stačí vám k tomu sedačka v nadčasovej modrej farbe. Prečo je modrá dobrá a ako ju kombinovať v interiéri?

Ak radi vyhľadávate inšpirácie a novinky v interiérovom dizajne, potom určite viete, že modrá sedačka je veľmi "trendy" kúsok. Modrá farba je skutočne krásna a do interiéru prináša pokoj a harmóniu. Dizajnéri často odporúčajú zahrnúť do priestoru niečo modré, čo vytvorí tú správnu pohodovú atmosféru. Užívajte si pohodu vo veľkom a zaobstarajte si sedačku v modrej farbe

Modrá sedačka oživí obývačku

Modrá farba je nadčasová, upokojujúca a v interiéri navodí pokoj a dôveru. Je elegantná svojou jednoduchosťou, zlepšuje koncentráciu a podporuje psychickú odolnosť. Modrá dokáže upokojiť a zároveň navodiť pozitívne myšlienky

V súčasnosti je veľkým trendom zladiť celú miestnosť do jednej farby. Modrá je skvelá voľba, pretože je neutrálna, ale zároveň nie je nudná alebo fádna. Podmaní si vás svojou lahodnosťou a prinesie pocit ležérnosti.  

Ako kombinovať modrú sedačku 

Výhodou sedačky v modrej farbe je, že sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek štýlom. Je to univerzálna farba, ktorá sa hodí prakticky k čomukoľvek a dokonale vyznie v každom interiéri. 

Či už siahnete po sýtej modrej alebo sa pohráte s jemnými odtieňmi, môžete si byť istí, že modrá pohovka vyčaruje v miestnosti tú pravú atmosféru. 

K elegantnému a luxusnému štýlu sa dokonale hodí zamatová sedačka v kráľovskej modrej. Azúrové a jemne modré poťahy na sedačky zase dobre ukážu v moderných obývačkách a výborne sa kombinujú s teplým drevom aj kovovými prvkami. Do miestnosti prinášajú svetlo a vzduch a zapadnú tiež do škandinávskeho štýlu. 

Pri voľbe doplnkov buďte opatrní, aby celkový výsledok nebol príliš prekombinovaný. Vankúše, ktoré sú farebne rovnaké ako sedačka, vytvoria jeden kompaktný celok, ktorý pôsobí veľmi esteticky. Pútavý kontrast zase docielite pomocou vankúšov v neutrálnej farbe, ale nemusíte sa báť ani farieb a vzorov. 

Modrá sedačka nie je trendom len na jednu sezónu. Práve naopak, s touto sedačkou bude mať istotu, že bude moderná aj niekoľko rokov.