Moderné sedačky a pohovky podľa najnovších trendov

Zariaďujete obývačku a hľadáte modernú sedačku, ktorá dokonale zapadne do vášho štýlu? Prinášame vám pár tipov na moderné sedačky, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale zároveň do bodky naplnia vaše predstavy o pohodlnom sedení. Možno medzi nimi aj vy nájdete tú pravú. 

Sedačka je srdcom každej obývačky a je jedným z najviac používaných kusov nábytku v celej domácnosti. Keďže ide o nemalú investíciu je nevyhnutné, aby moderná sedačka spĺňala vaše očakávania nielen, čo sa týka dizajnu, ale aj funkčnosti a komfortu. A aké sedacie súpravy sú v súčasnosti moderné? Inšpirujte sa s nami.

Harmónia farieb

Podľa inštitútu farieb Pantone sú v tejto sezóne trendy dve farby, a to žltá a sivá. Výber týchto dvoch zdanlivo nesúvisiacich farieb v skutočnosti vytvára harmonický celok a optimistické spojenie. Ich kombinácia je posolstvom sily a nádeje. A taký bude aj váš interiér! 

Žltá farba predstavuje pozitívny postoj k životu a hravosť. Do interiéru vnesie slnečný svit a navodí pocit šťastia. Sivá farba pôsobí neutrálne a symbolizuje stabilitu a pokoj. Možno ju vnímať ako oporný kameň a zdroj sily.

Menej je v tomto prípade viac. Minimalistické interiéry to vyhrali. Zahalte vašu pohovku do žltej farby a kombinujte so sivými alebo betónovými stenami. Moderná žltá sedačka sa výborne hodí aj k iným prírodným farbám. V prípade, ak máte sivú pohovku, siahnite po žltých doplnkoch, ako sú vankúše, koberec alebo vázy. Výber týchto farieb v interiéri je veľmi moderný a nadčasový.

Náš tip: Moderná sedačka HOLIDAY v žltom čalúnení pôsobí elegantne a dokonale vyniká v otvorenom priestore. Chrómové nohy dotvárajú jej nadčasový luxusný vzhľad, ktorý ľahko skombinujete s vašim vybraným štýlom. 

Sivá sedačka CUBE hovorí o vycibrenom vkuse svojho majiteľa. Je minimalistická, nadčasová a vďaka nadýchaným sedákom zažijete skutočný komfort sedenia bez kompromisov.

Sila prírody

Prvky prírody a prírodné materiály sa udržujú v interiérových trendoch už mnoho rokov. Ľudia sa cítia dobre v prírode a aspoň sčasti si ju chcú priniesť aj do svojich príbytkov.  Drevené povrchy, organické materiály, kamenné textúry a veľa zelene patria medzi najväčšie hity. Vyberajte prvky, ktoré rezonujú s vašim štýlom a spájajú vás s vašim interiérom. Jednou z možností je sedačka v zelenej farbe, ktorá pôsobí harmonicky a prináša pokoj. 

Zelená nie je jediná farba, ktorá zodpovedá prírodnému štýlu. Ideálnou voľbou je aj krémová, béžová alebo klasická biela

Náš tip: Zelená sedacia súprava CUBE vnesie do miestnosti dotyk prírody. Moderná sedačka, ktorá vás zaleje pohodlím tak, že ju nebudete chcieť opustiť.

Sedačka SLIDE v poťahu Terra 2 vynikne najmä v modernom priestore. Náš zákazník zakomponoval teplé prvky dreva, čo je jedným z najjednoduchších spôsobov, keď chcete do miestnosti vniesť atmosféru prírody. Ako bonus zvolil machový obraz. Výsledok je dokonalý. 

Luxus a pohodlie

V moderných interiéroch sa čoraz viac prejavujú elegantné riešenia v štýle Art Déco. Aké sú jeho charakteristiky? Vysoký lesk, geometrické vzory, čisté línie, kontrastné farby a mnoho zrkadiel. Bežne sa objavujú materiály ako chróm, sklo, nehrdzavejúca oceľ. Interiéry sú vzdušné, priestranné a noblesné. Čo sa týka sedačiek, čalúneniu kraľuje zamat, ktorý sa drží na popredných priečkach už niekoľko sezón. Na dotyk príjemný materiál, ktorý má originálny vzhľad a pôsobí luxusne. Jednou z hlavných čŕt štýlu Art Déco je láska k drevu, či už je to hobľované alebo lakované. Drevené nožičky na vašej sedačke sú tak zásahom do čierneho.

Náš tip: Luxusná sedačka CHESTERFIELD v zamatovom poťahu svojim dizajnom doslova vyráža dych. Do interiéru prináša poriadnu dávku luxusu a zanecháva nezabudnuteľný dojem. O kvalite tejto sedačky hovorí stabilná konštrukcia, precízne detaily a nádherne tvarované operadlá. Moderná sedačka CHESTERFIELD je maximálne komfortná a zabezpečí doslova kráľovské sedenie.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha