Moderné poťahy na sedačku. Predstavujeme poťahy TERRA

Poťahové materiály sú rovnako dôležité, ako výber samotnej sedačky. Podčiarkujú celkový vzhľad sedačky, dokážu navodiť príjemné pocit a vytvoriť skutočné teplo domova. Zoznámte sa s poťahmi TERRA z našej ponuky, vďaka ktorým získa nová sedačka nádych elegancie a luxusu a navyše vďaka unikátnym vlastnostiam dokáže predĺžiť životnosť pohovky. 

Vysoká odolnosť voči oderu

Látkové poťahové materiály sú dnes veľmi trendy a to najmä preto, lebo sú príjemné na dotyk a mäkké. Aby vám však sedacia súprava vydržala čo najdlhšie, dôležité sú aj ďalšie vlastnosti poťahových materiálov, ako je ľahké čistenie, neprepúšťanie tekutín a odolnosť voči oderu. 

Práve odolnosť voči oderu je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere novej sedačky. Tá sa stanoví na základe medzinárodne uznávaného testu - Martindale. Tento parameter dokáže určiť, pri koľkých oderoch sa látka začne ničiť alebo trhať. Všeobecne sa látky od 50 000 oderov považujú za veľmi kvalitné a vydržia dlhé roky. 

Poťahy TERRA sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči oderu a to až 100 000 otáčok. Znamená to, že ide veľmi kvalitný poťah na sedačku, ktorý je pevný a odolný. Sedačky s poťahovou látkou TERRA sú tak ideálne aj pre rodiny s deťmi, kde sú vystavené väčšiemu náporu a rovnako i do verejných priestranstiev. 

Neprepustí tekutiny a ľahko sa čistí 

Poťahy na sedačku TERRA majú špeciálnu protinasiakavú úpravu, vďaka čomu tekutiny zostávajú na povrchu látky a sedacia súprava sa ľahko čistí. V prípade neželanej nehody, ako je rozliata voda, víno alebo džús, stačí tekutinu vysať suchou handričkou. Na dočistenie sedačky potom stačí použiť iba čistú vodu a jemné mydlo. 

Sedačky s poťahom TERRA sú tak maximálne nenáročné na údržbu, jednoducho sa čistia a zachovávajú si svoj krásny vzhľad dlhé roky. Vďaka jednoduchej starostlivosti a špeciálnej povrchovej úprave sa tak nemusíte obávať ani svetlejších poťahových látok. Sedacia súprava v bielej, smotanovej alebo béžovej tak nemusí byť iba snom, ale vďaka poťahom TERRA sa môže premeniť na realitu. 

Luxusná farebná škála

Poťahy na sedačku TERRA prichádzajú v nádherných zemitých odtieňoch, ktoré umocňujú prepojenie s prírodou. Základná biela farba prechádza odtieňmi hnedej, sivej, modrej až po zmyselnú čiernu.  Ešte viac nálady vnesú do interiéru odtiene coral a marsala. 

Farebná škála poťahov TERRA je upokojujúca ako príroda sama. Do interiéru prináša moderné a elegantné odtiene, ktoré majú zároveň uzemňujúci účinok. 

Neutrálne odtiene

Biela je farbou čistoty a elegancie. Vďaka nej dokáže v interiéri robiť doslova divy. Ideálny je interiéry ladené v minimalistickom štýle, ale pomocou nej docielite aj priestor s nádychom škandinavskej estetiky. Teplejšiu paletu predstavujú odtiene pieskovej, lark a sépiovej. Sedačka v týchto farbách doslova vyzýva k tomu, aby ste sa usadli a dopriali si pohodlie.

Elegantné hnedé odtiene

Táto farebná škála je elegantná a do interiéru prináša pocit stability a sily. Pôsobí pozitívne na naše zmysly, ako lahodný kúsok čokolády. 

Modrá 

Modré odtiene sa prejavuvú v rôznych podobnách. Od farby oceánu, cez metalickú zinkovú až po chladnejšie cementové odtiene. Farebná škála je ideálna pre tých, ktorí chcú do svojich interiérov vniesť niečo jedinečné a zároveň navodiť pokojnú atmosféru

Sofistikovaná čierna

Vo farebnej palete poťahov TERRA nemôže chýbať čierna. Čierna sedačka dodá každému interiéru hĺbku, je luxusná a elegantná.

Olivovo zelená vás prenesie do Toskánska a dopraje vám skutočnú atmosféru la dolce vita u vás doma. Odtiene coral a marsala prichádzajú v hlbokých a sýtych odtieňoch, ktoré zároveň navodzujú uzemňujúci efekt

Všetky poťahy na sedačky z kolekcie Terra nájdete tu:

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha