Malé sedačky: Šikovné sedenie do obývačky

Malé sedačky predstavujú ideálne riešenie do interiérov, kde nezmestíte gauč v štandardných rozmeroch. Obmedzený priestor však neznamená, že si musíte uberať i na pohodlnom sedení. Ukážeme vám, že aj malé sedačky a pohovky môžu byť moderné, štýlové a komfortné. 

Praktická dvojsedačka

Dvojmiestne sedačky sú najčastejšou voľbou do malého priestoru. Tento model oceníte aj v miestnostiach, kde nie je potrebná klasická veľká sedačka, ako sú pracovne alebo detské izby. Na klasickú dvojsedačku sa pohodlne usadia dve osoby, ale v prípade potreby usadíte aj troch ľudí. Moderná sedačka COMFORT z našej ponuky je presne tým modelom, ktorý vylepší akýkoľvek malý priestor. Celočalúnená pohovka, ktorá predstavuje spojenie skutočného komfortu a štýlu. Úsporná veľkosťou, nápadná svojim dizajnom. Štýlové prešívanie vytvára mäkkým dojem a zároveň pôsobí elegantne. Ak hľadáte rozťahovaciu sedačku, našli ste! Pohovka COMFORT má v sebe zabudovaný rozkladací mechanizmus, vďaka ktorému ju rýchlo a jednoducho premeníte na praktické lôžko. Pridanou hodnotou je nadčasový vzhľad, ktorý zaručuje, že vaša sedačka bude moderná bez ohľadu na meniace sa trendy.

mala sedacka comfort

Malé rohové sedačky

Malá rohová sedačka je praktický kúsok, vďaka ktorému dokonale využijete každý kúsok priestoru v obývačke. Rohovú sedačku môžete umiestniť ku stene, do rohu alebo ju ponechajte v strede miestnosti. Svojim tvarom umožňuje rohová sedačka vytvoriť opticky uzatvorený priestor a premeniť ho na zónu pohodlia. Rohová sedačka CUBE je presne tým kúskom, ktorý dodá vašej obývačke štýl. Moderná sedacia súprava, ktorá už na prvý pohľad dýcha pohodlím. Svojim útulným vzhľadom láka, aby ste sa posadili a poleňošili si. Dizajnové prvky dodávajú sedačke elegantný vzhľad, ktorá sa aj vďaka dokonalému komfortu stane najobľúbenejším miestom vašej domácnosti.

mala rohova sedacka cube

V malom, ale pompézne

Nemusíte byť majiteľom rozsiahlej obývačky, aby ste ju mohli zariadiť doslova kráľovsky. Luxusná sedačka Chesterfield je nadčasovou klasikou, ktorá zažiari i v menších priestoroch a zanechá nezabudnuteľný dojem. Svojim mäkkým prevedením vnesie do obývačky útulnosť a vytvorí dokonalú harmóniu bývania. Do malej obývačky si môžete zvoliť menší model v podobe klasickej dvojsedačky. Malá či veľká, jedno je isté. Tento model sedačky pôsobí skutočne luxusne a zažiari v každej obývačke. 

sedacka chesterfield

Pár tipov

  • Do malých priestorov zvoľte sedačku v neutrálnych farbách. Miestnosť tak bude pôsobiť opticky väčšie a svetlejšie. 
  • Sedačka v oblých tvaroch vyzerá jemnejšie a vytvára v obývačke ľahký dojem. Rovnaký výsledok docielite aj v prípade, že siahnete po malej sedačke na nožičkách. 
  • Opticky väčší priestor docielite aj pomocou sedačky s otvorenými bokmi. 
  • Ak máte malú obývačku, zvážte kúpu rozkladacej sedačky, ktorá vám zároveň poslúži aj ako praktické lôžko. 
  • Odkladacieho miesta nikdy nie je dosť a to najmä v malých interiéroch. Pri kúpe sedačky sa preto rozhliadnite po modeli, ktorý má v sebe zabudovaný úložný priestor.