Luxusné sedačky MILENIUM

Luxusné sedačky v sebe kombinujú skvelý štýl, bezchybnú konštrukciu a vysoko kvalitné materiály. Presne také sú luxusné sedacie súpravy MILENIUM, ktoré sú pripravené naplniť očakávania i tých najnáročnejších zákazníkov. 

Sedačka je najdôležitejším prvkom každej obývačky a od nej sa odvíja dizajn celej miestnosti. Pri kúpe novej sedačky je dôležité dbať nielen na štýl, ale aj funkčnosť a pohodlie. Páči sa vám rohová sedačka, sedačka v tvare U alebo kožená sedačka? Možností je nekonečno a je si z čoho vyberať. 

Potom sú tu však sedačky, ktoré už z diaľky priťahujú pozornosť a v obývačke žiaria doslova ako drahokam. Luxusné sedacie súpravy predstavujú spojenie toho najlepšieho, či už ide o pohodlie, materiály alebo eleganciu. Pohodlne sa usaďte a pozrite sa s nami na výber luxusných sedacích súprav MILENIUM, ktorý sme pre vás pripravili. 

Sedačka Cube

Ak snívate o luxusnej sedačke, ktorá vám zároveň dopraje maximálne pohodlie, už nemusíte robiť kompromisy. Naši dizajnéri sa pri tomto modely sedačky doslova vyhrali. Ladné krivky, plné tvary a v neposlednom rade dokonalé pohodlie. Nadýchané vankúše sedačky CUBE zvádzajú k tomu, aby ste sa do nej zaborili. Ešte väčšie pohodlie prinášajú nastaviteľné chrbtové opierky a elektricky vysúvacia plocha sedenia do požadovanej polohy. Dokonalý komfort a luxus v jednom. Presvedčte sa sami. 

sedačka CUBE
sedačka Holiday

Sedačka Holiday

Luxusná sedacia súprava, ktorá bude kráľovnou vašej obývačky. Užívajte si pohodlie vo veľkom štýle. Sedacia súprava pôsobí elegantne a dáva vyniknúť modernému priestoru. Chrómové nožičky dotvárajú jej nadčasový luxusný vzhľad, ktorý ľahko skombinujete s vašim vybraným štýlom. Polohovateľné hlavové opierky sa postarajú o maximálny komfort pri sedení. Veľkosť a tvar sedačky vám prispôsobíme na mieru podľa vašich potrieb. Rovnako si môžete vybrať aj zo širokej ponuky poťahov. 

Sedačka Chesterfield

Luxusná sedačka Chesterfield je nadčasovou klasikou, ktorá už stáročia fascinuje svojim ikonickým štýlom. Hebká zamatová látka je pozvaním k posedeniu, ktorému sa jednoducho nedá odolať. Čalunená sedacia súprava Chesterfield zažiari vo väčších i menších priestoroch a zanechá nezabudnuteľný dojem. Okrem luxusného dizajnu vnáša do interiéru teplo a útulnosť a vytvára dokonalú harmóniu bývania. Táto pohodlná sedacia súprava v slovenskej kvalite zapadne do moderného i klasického štýlu. Precízne detaily, honosne tvarované operadlá a elegantné látky hovoria o vyberanom štýle majiteľa tejto luxusnej sedacej súpravy.

sedačka Chesterfield

Luxusná sedačka na mieru

Aj vy máte presnú predstavu o tom, ako má vyzerať vaša luxusná sedačka snov? Povedzte nám vaše požiadavky a my vám vyrobíme sedačku na mieru. Vyberte si model, rozmer, prevedenie, poťah a ostatné nechajte už na nás. Na výber ponúkame množstvo kvalitných a ľahko udržiavateľných látok a koží. Naše sedačky sú príťažlivé nielen po estetickej stránke, ale prinášajú vám i dokonalý komfort sedenia. 

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvorte si sedačku svojich snov

2.

POŤAHOVÉ MATERIÁLY

dizajnové, luxusné a kvalitné

3.

SHOWROOMY

Trnava, Bratislava, Praha