Dotyk prírody so sedačkami MILENIUM

Preneste si kúsok prírody do vašej obývačky a vytvorte priestor, ktorý bude plný harmónie, energie a stane sa vašim útočiskom. Ako na to? Začnite od toho najväčšieho kusu nábytku, ktorým je sedačka. 

Prvky prírody a prírodné materiály sa dlhodobo udržujú na popredných priečkach v interiérovom dizajne. Nie je sa čomu čudovať. Pre človeka je nesmierne dôležité žiť v symbióze s prírodou a prirodzene ho to k nej ťahá. Príroda má tú neuveriteľnú moc pozitívne pôsobiť na náš fyzický i duševný stav. Vpustite ju do vášho príbytku a navrhnite si priestor, kde načerpáte stratenú energiu a vyčistíte si myseľ. 

Sedačky v prírodných farbách

Ak chcete do vašej obývačky vniesť kúsok prírody, vyberajte farby, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Sú to odtiene zelenej, hnedej, modrej, béžovej a šedej. Odvážnejšie farby, ako sú napr. farby kvetov, ponechajte skôr doplnkom. Zvyšok interiéru zariaďujte neutrálne. Výsledok by mal byť harmonický, mal by navodiť pocit rovnováhy a pokoja. 

Sedačka CUBE v zelenom poťahu pôsobí naozaj relaxačne a je tým pravým základnym kameňom interiéru s nádychom prírody. 

sedačka CUBE
sedačka ROYCE

Čo poviete na sedačku ROYCE v príjemnej zemitej farbe? Sedacia súprava patrí medzi naše posledné prírastky. Oceníte najmä pohodlné sedenie a elektricky výsuvný systém, ktorý umožňuje natiahnutie nôh a chrbta.

Pre milovníkov svetlých odtieňov tu máme modernú sedačku HOLIDAY, ktorá pôsobí elegantným dojmom a obzvlášť vynikne v otvorenom priestore.

sedačka HOLIDAY

Prebudenie prírody v interiéri

Okrem farieb môžete prírodu prebudiť aj pomocou materiálov. Drevené povrchy, organické materiály, a kamenné textúry patria medzi najväčšie hity. Vyberajte prvky, ktoré rezonujú s vašim štýlom a spájajú vás s interiérom. Zútulnite si priestor aj pomocou zelene, ktorá je tým najlepším reprezentantom prírody.  

Zdroj: Pinterest

Domáci relax v prírode

Pokiaľ sa vo vašej obývačke chcete cítiť rovnako harmonicky, ako keď sa nachádzate v prírode, nezabudnite na to, že okrem krásneho dizajnu musí byť vaša sedačka či pohovka komfortná. Harmóniu docielite iba ťažko, ak budete sedieť na tvrdej a nepohodlnej sedačke. Preto si vyberte sedaciu súpravu, ktorá vám zabezpečí maximálne pohodlie, zbaví vás stresu a napätia a ktorá je vyrobená z kvalitných materiálov. Len tak budete mať istotu, že vám sedačka bude slúžiť dlhé roky. Všetky sedačky MILENIUM sú zhmotnením dokonalého komfortu, sú mäkké a príjemné na dotyk. Posaďte sa, vyložte si nohy, zavrite oči a užívajte si relax, akoby ste ležali na lúke plnej kvetov.