5 dôvodov, prečo potrebujete novú sedačku

Rozlúčiť sa so starou sedačkou môže byť niekedy naozaj ťažké. Za tie roky sa totiž stala plnohodnotným členom vašej domácnosti. Vie presne, akú polohu máte radi pri pozeraní filmu a ako najradšej relaxujete. Bola s vami, keď ste potrebovali "objať" po náročnom dni a tiež vtedy, keď ste trávili príjemné chvíle s vašou rodinou. Vaša stará sedačka si toho pamätá naozaj veľa, ale aj jej životná púť sa raz skončí. 

Kvalitná sedacia súprava by vám mala vydržať dlhé roky. Časom však začnú odchádzať jej funkcie a sedačka začne vykazovať známky starnutia. Ako zistíte, že vaša stará sedačka už presluhuje?

Sedačka vydáva rôzne zvuky

Začína vaša sedačka vydávať zvuky? Vŕzganie je jasným znakom toho, že vaša sedačka má poškodenú konštrukciu, pružiny alebo iné komponenty. Ak sa k tomu pridá ešte aj praskanie pri sadaní či vstávaní, treba nad vašou starou sedačkou vyniesť nekompromisný ortieľ. Je síce možné vykonať určité opravy, ak je však vaša sedačka veľmi stará, vo väčšine prípadov by to boli zbytočne vynaložené peniaze. 

sedacky milenium

Prepadnuté sedáky

Musíte na sedačke hľadať vhodnú polohu, pretože sa prepadávate? Ak je vaša odpoveď áno, v tom prípade je čas rozhliadnuť sa po novej sedačke. Časom sa vlastnosti sedákov menia a výsledkom je presedená sedačka. Prvé známky poškodenia možno pozorovať na miestach s najväčšou záťažou. Vyležaná sedačka nielenže nevyzerá pekne na pohľad, ale predstavuje aj záťaž pre vašu chrbticu, čo vám môže časom spôsobiť zdravotné problémy. 

V MILENIUM vyrábame sedačky pre každého. Nezáleží na tom, či máte radšej tvrdšie alebo mäkšie sedenie, u nás určite nájdete model, ktorý vám "sadne".

Zničený poťah sedačky

Čas sa môže na sedačke podpísať zmenou čalúnenia, vyblednutými alebo vyšúchanými miestami. Správnou starostlivosťou síce predĺžite sedačke životnosť, postupné opotrebenie však nedokážete celkom zvrátiť. Jedným z riešením, ako vašej sedačke vdýchnuť znovu život, môže byť nové čalúnenie. Ak je však vaša sedačka veľmi stará a jej opotrebenie sa prejavilo už i na konštrukcii, výplni a sedákoch, je najvyšší čas vybrať nový gauč. 

Radi vás privítame v našich showroomoch a pomôžeme vám s výberom novej sedačky. Povedzte nám vaše predstavy a potreby a my pre vás nájdeme ideálnu sedaciu súpravu, pri ktorej si už ani nespomeniete na váš starý gauč.